Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

4 éve ismerem a srácot, akivel már a kezdetektől jól kijöttem. Pár alkalmas szexen kívül nem volt köztünk komolyabb dolog és ebből sosem volt gond köztünk. Aztán 2 év után újra találkoztunk. Tudta, hogy nem csak beszélgetni akarok, amit őszintén el is mondtam neki. Szex nem történt végül, leállított inkább, viszont az egész találka alatt romantikusan viselkedett. Kézen fogva sétáltunk vagy épp átkarolva egymást, kiültünk a partra és összebújva néztük az eget. Ezeket mind ő kezdeményezte.

A másnapi talinkat aztán lemondta. De beszélünk 2-3 naponta.

Ilyenkor mi van? Egyszerűen nem igazodom ki rajta. Sose viselkedett azelőtt így. 24N


2020. szept. 24. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok, egy sztori alapján kitaláljuk majd, hogy mi jár a srác fejében...

Aztán, tenyérjósnál voltál-e már?

2020. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez-férfi vagyok-nagyon (nyálasnak :D )romantikusnak tűnik. Neked, nőként mi nem esett le belőle? Szerintem a srác vágyik az intimitásra, talán az is lehet odavan érted.
2020. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy nem akar komolyat.

Amikor ír, akkor is legtöbbször a szexuális témákról beszélünk. Ezért se tudom, hogy mit gondoljak.

2020. szept. 24. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Na és amikor vele vagy, miről beszélgettek? Egy ilyen sétálós-naplementenézős andalgáshoz nem igazán illik a "baby ma annyira szét foglak kefélni" téma. Kell hogy legyen valami olyan, ami arra utal hogy ezenközben érez valamit irántad. Te mennyire vagy benne ebben a kapcsolatban, úgy értem, mennyit lát-érez az érzéseidből? Lehet azt gondolja csak szexkapcsolat van köztetek, ennél nem akarsz többet.

Vagy csak éretlen kölyök az illető :D Beszélj vele erről a következő érzelgős pillanatában :D

2020. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz arról az elképzelésről, hogy megkérdezhetnéd tőle?

Mondd neki, hogy nyitott vagy mindenre, és érdekel szeretne-e ő bármilyen kapcsolatot köztetek

2020. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A randin kérdezgette, hogy nem akarok e külföldre menni dolgozni (ő elvileg megy majd vissza), mit gondolok róla, amióta nem találkoztunk. Aztán volt egy olyan kérdése, amikor szóba került a laza kapcsolat, hogy mit gondolok, bele tudnék e szeretni.

Zavarban is voltam aznap este, mondta is, hogy ez tetszik neki és, hogy aranyos ez a viselkedés.

Amikor írunk egymásnak, nekem inkább úgy tűnik, hogy csak szexet akar. Írta is, hogy ha arról van szó, ő semmi jónak az elrontója.

2020. szept. 24. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, akivel szexuálisan nagyon vonzottuk egymást, izzott a levegő és tök jó volt vele, de mint hosszú távú barátnőt nem tudtam elképzelni, egyszerűen az érdeklődési körünk és az életfelfogásunk annyira más volt.

Ennek ellenére kézen fogva jártunk, romantikáztunk, mert jól esett. Neki sem volt komoly kapcsolata, nekem sem, szóval csak elvoltunk egymással. Ez a srác is így lehet veled.

2020. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!