Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne ég 29 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ég 29 éves férfinek 20 éves lányokkal kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt már 2 éve akkor 19 éves barátnőm de az nem alakult jól. Viszont tetszenek a kis 20 éves lányok és nem tűnnek veszesnek érettség szempontjából

2020. szept. 24. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

az a gond más életszakasz és nem biztos, hogy ezt áttudjátok küszöbölni

lehetséges, hogy ennyi idősen egy 18-20 éves lány is nagyon megfelelne, de ahhoz keresni kell és talán ritkább, mint a 22-25 éves körében

2020. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy 29 éves pasi nagyjából abban az érettségi szakaszban van, mint egy 20 éves lány.

Szóval miért ne?

2020. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megfelelne, ha hasonlóan gondolkodik.


35/F

2020. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kicsibarany ***** válasza:
35%

Attól is függ, hogy mi a terved. Összeköltözést/családot vagy csak mókázni szeretnél? Általában a 20 éves lányoknak fogalmuk sincs, hogy mit akarnak, és változni is fognak idővel.

Illetve a fiatal lányoknál még mindig van, hogy a szülő beleszól, ami bonyolítja hogy jól érezzétek magatokat, ezzel is számolj.

2020. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Én azt vettem észte, hogy a nők ebben a korban már olyan érettségi szinten vannak, hogy lehet velük tervezni. Ezt látom a környezetemben. A 20 év fölötti nő ismerőseimnek általában olyan 5 évvel idősebb pasijaik vannak, úgyhogy szerintem ez egy teljesen általános dolog, nem kirívó.
2020. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt írjuk hogy nem, akkor ezentúl elkerülsz minden 20 körülit, vagy inkább az számít amit jónak érzel. Remélem az utóbbi és nem az alapján akarod élni az életed h más mit gondol :)
2020. szept. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!