Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy alacsony libidójú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy alacsony libidójú férfi mellett?

Figyelt kérdés
Ki mit él meg nőként, miket tapasztal?
2020. szept. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Kell mellette egy másik pasi aki ki is elégít.
2020. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha szörnyű. Van, hogy inkább lemondok a szexről, mert unom, hogy már megint én kezdeményezzek. De a legszörnyűbb, mikor visszautasítok valakit, akiről tudom, hogy pont azt kapnám tőle amire mindig is vágytam, csak a hűség, lelkiismeret, a másik iránti szeretet miatt. Cserébe marad az ábrándozás férjem néhány évvel ezelőtti étvágyáról és fantáziájáról.
2020. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kisgöncöl ***** válasza:
Vegyetek vibrátort. Ezt én nőként mondom, hasznos tud lenni.
2020. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettő vagyok, van. De azért az nem egy szeretkezés. Jó, de máshogy jó.
2020. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Van szeretőm. Jól vagyok köszi.
2020. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha valakinek szeretőre lenne szüksége, itt vagyok:D F/30
2020. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nemtudom de egy alacsony libidóju nő melett unalmas elveszi a te kedved is a dologtol.
2020. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanolyan lehet, mint egy ilyen nő mellett... egy idő után, az embernek gondolni sincs kedve arra, hogy együtt legyen vele és már akkor se akarja, amikor a másikra szökőévente egyszer rájön. A 0 intimitás elhidegüléshez vezet, ami szép lassan megöli a kapcsolatot, akárki akármit mond...
2020. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!