Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony libidójú nőt elfogadnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony libidójú nőt elfogadnál?

Figyelt kérdés

Férfiaknak szól a kérdés elméleti síkon.

Ha lenne egy nő, de ő heti 2 szexszel megelégszik (amik legalább szenvedélyesek). Max +1 nap orált bevállalna a kedvedért.


A 3 párkapcsolatom alatt senkivel sem égtem egy lángon.

Már ha odabújtam vagy megcsókoltam, erekció lett a vége.

De én sokkal jobban fel tudok izgulni, ha ritkábban, pl. heti 2X történik meg az aktus.



2019. jún. 16. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy alapból az igényem, de mivel az embernek hét közbe elég sok dolga van így a heti 2 nem lenne rossz, bár hétvégén mivel együtt lehet tölteni az időt így akkor azért jó lenne ha többször is megesne. De ha valakibe beleszeretek és neki ezek az igényei amit leírtál, jó eséllyel ennyi kompromisszum beleférne. 29/F
2019. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltudnám fogadni, de azt is csak azért mert szeretem. :D
2019. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha viszont egzisztenciálisan ügyes és ezáltal az élet másterületén is lehet élményeket gyüjteni akkor igen de ez mind egyén függő...
2019. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyugdíjasok vagyunk: én nem fogadnám el.
2019. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
elfogadnám a sűrű hétköznapok meg hobbik közt heti 2-3 megfelelne
2019. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.


Kicsit másképp:

A nő benne van heti 5-6 aktusban is, viszont heti 2-nél szemmel láthatóan jobban élvezi, odaadóbb és intenzív orgazmusa van. Ha minden nap csinálja, nehezebben izgul fel, egy idő után kényszeresnek érezheti, talán ezért is marad el az orgazmus.


Mérlegelj, melyik a jobb.

2019. jún. 16. 17:24
 7/13 anonim válasza:
3 éves kapcsolatba képzeld el az évi 2 orált semmi. Mást természetesen az a kettő is értékelhető.
2019. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám. Lehet kéne pár bónusz matyizás, de ha szeretek valakit akkor ennyi nekem beleférne ha ez neki segít a kapcsolaton. Amúgy is vannak olyan siralmas kapcsolatban élő emberek akik 1-2 hétig nem nyúlnak egymáshoz. Ahhoz képest még szavam se lehetne.
2019. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szorosan darabszámhoz kötve. Hosszabb távon heti 3 nekem elég lenne átlagban.
2019. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem régen rossz ha csak a te kedvedért csinál valamit.

Úgy a jó ha Ő is szeretné és élvezi is amit csinál és nem azért csinálja,hogy neked ne feszűljenek a golyóid.

2019. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!