Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne lehetőségem alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne lehetőségem alkalmi szexre? Volt aki abban vesztette el? Menjek bele?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok lány és még szűz (nem, nem vagyok ronda se frigid se semmi, így alakult).

Nemrég egy srác, akit alig ismerek ajánlatott tett gyakorlatilag alkalmi szexre..


Na most, engem az hogy szűz vagyok már eléggé frusztrál, mert a korombeliek nagytöbbsége már rég nem azok, azok is akik nálam előnytelenebb külsejűek/személyiségűek akár.

Tudom hogy nem verseny, nem tudja senki, de azt érzem sokan nem vennének komolyan, sokakat zavarna (marmint párkapcsolatban) és engem is zavar. Vágyom is már a szexre.


Most itt a lehetőség, és bár elég valószínű hogy nem megyek bele mert hiába jön be, valahol ijesztő belegondolni hogy egy olyannal tegyem meg akit alig ismerek.

De mégis atfutott az agyamon.


Van itt olyan aki alkalmiba vesztette el lányként? Nagyon rossz volt, figyelt rád a másik, zavarta hogy szűzzel kell bajlódnia?


2020. szept. 24. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd! F
2020. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ne tedd. Én is így vesztettem el, hiba volt. Rohadt nagy hiba.
2020. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne az itteni közösségre bízd magad. Inkább te döntsd el egyedül. Vagy a barátaiddal beszélj erről. Én mondjuk azt mondanám inkább ne, mivel írtad gogy nem ismered, tehát nem tudhatod, mit tenne veled, de mivel nem látok rá a szituációra, így nincs igazán létjogosultsága a véleményemnek.

Ez alapján amit írs,z én arra terelnélek, hogy ebbe ne menj bele. De mondom, inkább olyannal beszéld meg akit ismersz.

2020. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, inkább csak átfutot az agyamon de én se szívesen tenném így.
2020. szept. 24. 20:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Átfutott*
2020. szept. 24. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Én így vesztettem el 😶

Igazából nem volt rossz, de azért visszagondolva jobb lett volna olyannal, akivel együtt is vagyok..

21L

2020. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem,meg igen, ha van rá lehetőséged, menj bele, ez is tapasztalat lesz számodra!

Szerintem semmi különbség nincs abban, mint, hogy hülyít egy állítólagos szerelem, akinek hónapok után oda adod magad, aztán soha nem fog találkozni Veled.

De mindegy Te tudod, én azt vallom, ha lehetőség van, élni kell vele, egyszer élünk!

2020. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Én így vesztettem el szintén 20 évesen. Hiba volt, már ezerszer megbántam. Ne tedd!!
2020. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit próbáld megismerni. Én megtenném, ha már megismertem és bíznék benne. Amúgy sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az egésznek, a szex az csak szex. Az első senkinek nem nagy szám, mindegy kivel veszíted el (ha nem egy önző állat az illető). Én szerelemből szexeltem először, de így sem volt jó, olyan semmilyen volt.
2020. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!