Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy embernek 500 szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy embernek 500 szexuális viszonya az élete során? Kamu nem? Nyerő párost néztem most és ott mondta Puskás peti..de nem is az a lényeg H ki hanem hogy ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam valami cikket, pontosabban egy interjú volt egy budapesti stri-civel. Ami a legjobban emlékezetes volt benne, hogy volt olyan ügyfele, aki konkrétan minden estére lányt rendelt, és feltétele volt, hogy kétszer nem mehet hozzá ugyanaz a lány.
2020. szept. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Számomra csak az a hihetetlen, hogy az 500-ból nem volt egyetlen egy sem, aki megfogta volna, akinél azt mondta volna, hogy ezt nem eresztem, ilyen kell. Még akkor sem értem, ha ezekkel a nőkkel egy szót sem váltott, nem ismert meg belőlük semmi mást, mint a testüket.

Nem irígylem!

2020. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tök kiégne ettől lelkileg, testileg egyaránt. Meg akkor kb. 3 óránként kellene egy új kapcsolatot teremtenie...
2020. szept. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Kamu. 100at talán elhiszek neki.
2020. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!