Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóval a lényeg, ti éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a lényeg, ti éreztétek már h egy kicsit igazságtalan h egy lány részegen össze vissza szexel mindenkivel míg egy fiú ha nagyon sokat iszik erre nem nagyon képes vagy hát nem épp úgy mint máskor?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is megsértődne, elmondom h imádom a nőket minden tekintetben és nem vagyok előítéletes senkivel szemben és senki nem tartozik sem nekem sem másnak elszámolással. 19F

2016. máj. 14. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A természet így alkotott meg minket. Nem tehetsz ellene semmit.
2016. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért is lenne jó részegen össze vissza szexelni bárkivel? Ha már annyira részeg vagyok, hogy ne tudjak szexelni, akkor nem is bánom. Ha meg csak kicsit, akkor meg még nagyonis működök ilyen téren.
2016. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
100%
ez legyen a legnagyobb igazságtalanság az életedben
2016. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nagy szerencse ez. Én pl fiatal koromban egyszer egy szerelmi bánatból "elkövetett" elhajlás utáni reggelen egy olyan bűnronda nő mellett ébredtem, hogy még 40 év után is remélem, hogy valóban nem történt semmi, mint ahogy ő állította.
2016. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem miről szól ez a kérdés.


Mintha arról panaszkodnál, hogy az a büdös-szaros Nap mi a fa-.szért keleten kel fel mindig, miért nem északon. Igen, nem áll fel a farkunk olyan keményen ha sokat ittunk. A nők viszont ugyanezzel nincsenek befolyásolva. Ahogy írták, ilyennek alkotott meg a természet minket, ezt el kell fogadni.

2016. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És ki mondta neked azt, hogy az élet igazságos?


De hogy megvigasztaljalak valamennyire, elárulom, hogy ha én piás vagyok, a lábamat ugyan szét tudom tenni, de hogy orgazmusom nincs, az fix. Szóval tudni tudok szexelni, de minek?

2016. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mintha irigyelnéd ezt hogy össze vissza szexelhet mindenkivel. Ez szánalmas akár nő akár pasi az illető. Az ilyet r*b*ncnak hívják..
2016. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést jobban megfogalmazhattad volna szépö_csém.


De még jó, hogy nem q_úrogatok össze-vissza részegen, nyilván senkinek nem esne jól, ha lehánynám a csaj hátát...

2016. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked azt,hogy ha egy részeg csaj szexel,akkor élvezi is? Egy-két ital után még valahogy,de részegen a nők sem élvezik.
2016. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem olyan a szex hullarészegen, mint józanon. Nekem volt már benne részem, józanon több értelme van.
2016. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!