Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondolhat nagyjából? Pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat nagyjából? Párom ki jelentette hogy ma csak ketten leszünk és basszam meg rendesen. Így szó szerint. Nem tudom pontosan mire gondolt ezzel. Rendszeresen szexelünk és ilyen kijelentést még nem tett.

Figyelt kérdés
Trollkodásból nem kérek.
2020. szept. 25. 05:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Teperd le az ágyra és használd kedved szerint. Húzd a haját, pofozd meg.

Toljad neki keményen, több pózban, több lyukba. Punci és száj minimum, te tudod, hogy popsiba szereti-e.

2020. szept. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Popsiba nem szereti. Viszont elég perverz tud lenni ő is.
2020. szept. 25. 05:28
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Vagy az van, hogy ilyen igazából és csak megjátszotta eddig/visszafogta magát.

Vagy eddig nem teljesítettél .

Én pl szeretem ha ilyeneket mond a csajom. De ritkán teszi, mert szégyenlős.

2020. szept. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért egy nő nem lehet 'kanos'? Énis írtam az exeimnek hasonlókat. Így adtam a tudtukra h mire haza érnek ott nem alvás lesz este. Akkor jobban szerettem kicsit keményebben.
2020. szept. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Néha én is szívesen fogadnék tőle hasonló üziket vagy képet stb. 😉😊
2020. szept. 25. 06:06
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Fogod és jól megbaszod ahogy kérte. Fogd le, legyél kicsit erőszakosabb, stb.
2020. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Juj itt azért nagy baj van, ha nem tudod, hogy kell rendesen megnyomni egy csajt.
2020. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aj haver, te eddig mi az istennyilát csináltál a barátnőddel? Ha nem sikerül jól a felkérés, máshoz fog fordulni. Nem vicc! A nő nem szeretkezést írt, tehát amit eddig csináltál az ágyban azt felejtsd el. Legyél ösztönösebb, durvább de ne vidd túlzásba.

Amint belép az ajtón kapd el, nyomd a falhoz, ha szoknya van rajta nyúlj fel, és tépd le a bugyiját! Dobd a klisét, hagyd az ágyat! Kis előjáték után kapd az öledbe vidd a konyhába, ott van az asztal, dobd fel rá! Vedd a lábait a nyakadba és hajrá! Majd válts pózt, fordítsd hasra és hátulról tedd be neki! Nyomd neki mint süket a csengőt! Ne feledd, baszást kért! 15 perc múlva( ne tartson tovább!) mielőtt elmennél, kiveszed és a seggére vered! Majd mint aki jól végezte a dolgát, cigire gyújtasz és nyitsz egy sört!

2020. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapózban megbhaszod szó szerint, ahogy bírod. És kicsit uralkodj is felette. Az ilyet szeretik.
2020. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy apait-anyait beleadsz ami a csövön kifér. Nem két perc és nyomod az ipart rendesen. Készülj fel levegőért fogsz kapkodni a végére :) Kicsit hevesebbre vágyik a párod - hát add meg neki.

Amúgy bocs' de a barátnőd... ne hari' de nem kellett volna eddig is érezned mire van szüksége???

2020. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!