Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Fogamzásgátlót szedek, rendszeresen, szinte percre pontosan. Kb. három hónappal ezelőtt olyan tüneteim voltak, mint anno peteéréskor. Azóta rendesen megjött a menzeszem, de mégis bennem van a félsz, h esetleg terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
tesztet azért nem csináltam, mert úgy vagyok vele, hogy ha megjött, akkor... s mégse tudok megnyugodni. tünetem nincs, a mellem nem feszült, nőtt. valaki valami normális megnyugtató választ? megköszönném... valaki hasonló cipőben?
2010. aug. 25. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
első menstruáció olt az aktus után? ha igen akkor még várd meg a másodikat is és utánna megnyugodhatsz. addig ne nagyon szexelj. nekem is volt hasonló, nagyon rosszul voltam (mi gumival védekeztünk). szerencsére nem volt semmi a mai napig :)
2010. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3szor megjött már azóta, csak a félsz van meg bennem... de nagyon
2010. aug. 25. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges aggódnod, de ha az megnyugtatna, akkor vegyél egy tesztet!
2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon gondolkodom, h a hétvégén elvégzek egyet... már az idegeim megnyugtatása érdekében is... azért kérdeztem, h valaki hasonló cipőben nem-e jár
2010. aug. 25. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A fogamzásgátlónak az a lényege, hogy átveri a szervezetet. Olyan mintha terhes lennél ezért nem érik pete és nem leszel terhes ha szeded a fogamzásgátlót. Amint abbahagyod újra érik pete és terhes lehetsz. Nekem a fogamzásgátló szedésének 1. hónapjában történt ilyen de utána már nem. Azért a biztonság kedvéért végezz el 1 tesztet.
2010. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapos terhes lennél, azt nár éreznéd. Ha nagyon aggódsz, tesztelj, de kb kizárt a terhesség.
2010. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!