Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki rákap a csoportos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rákap a csoportos szexre, az nem befolyásolhatja a normál szexuális életét?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva egy nő, több pasi felállásban szoktam szexelni és félek, hogy emiatt nem tudok kialakítani normál monogám kapcsolatot, mert ez hiányozni fog, vagy megnő az ingerküszöböm és nem lesz elég a normál szex.

Volt így már valaki?

Ez helytálló amit leírtam, vagy nem kell aggódnom?

35/F



2020. szept. 26. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem befojásolja a dolgot.


Hasonlóan hozzád én is sokat voltam ilyen fellállású hármasokban.


A mai napig izgat a dolog, sokkal nyitottabb vagyok. Ha pl. a párom felhozná, hogy szeretne ilyen hármast, nem mondanék nemet rá, de nem is kattogok ezen napi szinten.


Szóval nálam nem befolyásolta a dolgot.

2020. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak ketten vagyunk, akkor a fantáziánkkal pótoljuk a plusz férfit...
2020. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van alapja a kérdésednek.

Csak a saját példánkból kiindulva: mi a házasságunk megmentésére nyitottunk, és nagy szerencsével egy társasághoz csatlakoztunk.

Azóta teljesen természetessé vált számunkra a sokszereplős szex.

Viszont újabban - több év után - újra tudunk kettesben érzelmi alapon szeretkezni! Egészen hihetetlen a folyamat, és nagyon érdekes megélni.

Viszont már nem tudnánk elképzelni a monogám kapcsolatot; egészen más dimenziókban éljük a szexualitásunkat!

2020. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

9 dolog, amire a férfiak vágynak az ágyban, de nem mondják ...

divany.hu › eletem › 2020/06/13 › ferfi-szex-vagy

2020. jún. 13. - 9 dolog, amire a férfiak vágynak az ágyban, de nem mondják - Sokszor ... Nem meglepő, ha régen: a szexről és az intimitásról valahogy nem ... Az tehát, ami a felszínen önzésnek látszik, könnyen lehet, hogy csak ... Nő vagyok, és szerintem semmi szüksége erre a férfiaknak. ... #5 Kicsivel több kézi munka.

2020. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

3-as vàlaszolónak:

De irigyellek titeket 😊 36/L

Pedig imàdom a pàrom ès ő is engem, de valahogy olyan jó lenne közbe nyitni csak egy kicsit is màsfelé. A női hármasban benne lenne (2 nő-1pasi) de erre nem talàlunk partnert, amire találnánk (2pasi-1nő felállás) arról pedig hallani sem akar. Így maradunk egymáséi 😁

2020. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En csinaltam már pénzért cserébe és nem bántam meg
2020. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 - és mirt nem próbáljátok meg négyesben?

Előbb-utóbb úgyis az lesz a vége...:)

2020. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!