Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha orgazmusom?

Figyelt kérdés

Több éve élek szexuális életet, azonban még magamnak sem tudom elérni az orgazmust. Lányok ti hogyan maszturbáltok? Milyen légkört teremtsek hozzá? Esetleg mivel? Vagy ha férfival vagyok, hogyan tudok segíteni magamnak?

21/L



2020. szept. 27. 07:04
 1/5 anonim válasza:
93%
Légkört? Mondjuk este egyedül a szobádban. Így senki nem siettet. Nekem a legelső orgazmusomig másfél órát szenvedtem. Kb az első 30 percben semmi jót nem éreztem. Úgyhogy lehet szimplán csak nem vagy elég türelmes. Most már pikk-pakk megvan.
2020. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezernyi oka lehet.

De talán a leggyakoribb az, hogy nem tudsz kellően ellazulni, és/vagy nem csinálod elég gyakran.

A nőknél nem olyan magától értetődő az orgazmus. Sokat kell csinálni, és figyelni a tested vsszajelzéseit.

Lazulj el, fantáziálj, nem sürget senki, játszadozz magaddal, amíg csak jól esik.


Ha férfival vagy meg nyúlj magadhoz, vagy csináljátok olyan pózban, amiben a csiklód is érintett vagy hozzá tud nyúlni.

2020. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem lazulsz el eléggé vagy a környezettel van baj.

Nyugodj le, lazulj el, zárj ki minden zavaró dolgot, ne foglalkozz semmivel, ne görcsölj és menni fog ;)

2020. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

A nők ilyen téren eléggé selejtesek. Párom se képes rá, neki se volt soha. Mondjuk nála annyival rosszabb a helyzet hogy nem akar magához nyúlni.

Ha nem volt pasija, akkor sem csinálta, azt mondja nem érzi hogy szüksége lenne rá.

Annyiból jó, hogy így nagyobb figyelmet tudunk fordítani arra hogy nekem jó legyen.

2020. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordíts magadra elég figyelmet, kezdd el simogatni a tested, tapaaztald ki az erogén zónáidat, használj jóni tojást, azzal tuti menni fog.
2020. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!