Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok vertétek valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok vertétek valakinek, vagy nyaltak már ki, úgy hogy nem jártatok a pasival? Milyen élmény volt? Vagy vonz benneteket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen, mindkettő. Jó volt.


18L

2020. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, hogy miért kell lepontozni azokat, akik kijelentik, hogy ők is szeretnének egy szűz lánnyal pettingelni. (A lány attól még szűz marad) Párkapcsolatban a klasszikus, de lehet single-ként is, ha egy srácnak meg egy lánynak vannak igényei...miért ne érezhetnék jól magukat?


Egyébb ként engem is érdekel a dolog, ha egy single lány egy rendes,megbízható férfit keres:)


20F

2020. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Bejönne olyan lány, aki így akarná.
2020. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Én össze is jönnék olyan lánnyal, aki szűz akar még maradni, de minden más mehet.
2020. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonzani nem vonz, de egy alkalommal valahogy belesodródtam és megtörtént. Összességében jó élmény volt, nem bántam meg. De nem hajtok folytatásra és nem kérek ajánlatokat.
2020. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Szívesen járnék ilyen lánnyal :)
2020. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van itt ilyen lány, aki benne lenne?
2021. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!