Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy aberrált állat a pasim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aberrált állat a pasim?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyunk együtt csak 3 hónapja.

A szexuális életünk eddig teljesen rendben volt vagyis én azt hittem.

Tegnap viszont bejelentette, hogy fel kéne dobni valamivel.

Kértem, hogy fejtse ki erre ő előállt azzal az ötlettel, hogy szex közben húzzunk mindketten zacskót a fejünkre mert ez fokozza a gyönyöröket.

Mondtam neki, hogy te barom mind a ketten megfulladhatunk. Szerinte ha odafigyelünk akkor biztosan nem.

Na jó én kerek perec megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla, én nem fogok megdögleni miatta, ő viszont azt mondta, hogy akkor csak az ő fején lesz zacskó az enyémen nem. Erre is nemet mondtam, de nem hagyott békén szinte szó szerint könyörgött.

Jól összevesztünk elmondtam, hogy nem fogom vállalni a felelősséget ha kinyiffan ő meg azt mondta, hogy akkor kipróbálja mással. Attól tartok komolyan gondolja..

Most nem tudom mivel győzzem meg, hogy felejtse már el az egészet. Engem nem érdekel ha megcsal mert teljesen kiábrándultam belőle, de azt nem akarom, hogy baja essen.

Valami elmezavara lehet vajon?


2020. szept. 27. 18:35
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
XDDD
2020. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Bar felhuzna azt a zacskot az ilyen
2020. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem aberrált hanem hülye.
2020. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle! Ha 3 hónap után itt tart, akkor ez később csak rosszabb lehet! Hagyd a fenébe, keress egy normális pasit!
2020. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el a francba minél előbb
2020. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

B*zdmeg... Mekkora idióta 😀 azt hittem csak anált akart vagy esetleg valami kikötözést.

Nem tudom hány éves vagy, de bölcsen cselekedtél.

Hagyd a francba a srácot, gyorsan szakíts vele mert lebeszélni nem tudod de legalább nem téged hallgatnak majd ki a rendőrök...

Amúgy a zacskó azért kell hogy ne kapjon levegőt és emiatt lesz nagyobb az élvezet vagy mi? Olyan ez mint a fojtogatás?

2020. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem végre olyan valaki, akitől megkérdezhetném, hogy zsákkal hogy állsz? Ő véletlenül nem a zacsikirály? Van ilyen felvétel jutubon
2020. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Mondd meg gumit húzzon a fejére xd

És az ilyen palik kellenek a nőknek

2020. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Aztán majd mit szeretne ki próbálni, a hülye állat, hogy meddig bírod szex közben ha folytogat a kezével?

Hidd el ez nem pillanatnyi, hanem végleges...

Szabadulj meg tőle, és hagy csinálja akivel akarja, nem a te felelősséged!

F

2020. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem más lánynak is van ennyi esze, hogy ilyen baromságot nem fog hagyni neki. Miért akarja ezt a (ex)pasid? Szeretné ha megfojtogasd?
2020. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!