Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párotok hagyja, szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hagyja, szereti ha kinyalod szex után?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek először próbáltam tegnap, szex után szerettem volna tisztára nyalni de nem igazán engedte először, azt mondta undi, de végül hagyta és igen csak élvezte. Ma reggel megkérdeztem hogy szeretné-e ha többször lenne ilyen, azt mondta hogy nem valószínű. nem értem miért mikor újra elment a végén is.
ápr. 26. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

nekem 3 fix partnerem van, mindegyiküknek megmondtam hogy csak akkor élvezhet belém ha utána tisztára nyal. Elfogadták és nem zavarja őket, sőt legtöbbször így szokott lenni.

17L

ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

miert nem 7-et irtal Laci? ugy hihetobb lett volna, minden napra egy.

A kerdesre meg: krvara bumzis. Total ferfiatlan.

nem csoda hogy nem akarja, o ferfit akar maga melle, nem egy gcinyalo búzát

ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lilluci27 ***** válasza:
87%
én hagynám
ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk zuhanyzás után, szex elött van kölcsönös orál. Szex után nincs nyalás csak ismét zuhany következik.
ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Általában szokta hagyni.
ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose fanyalodtam rá, csak ha nem tudott elmenni, legfeljebb besegítettem szájjal. De akkor is jobb, ha kintre.. Keserű. Ha nem is élvezel bele, már akkor is kicsit olyan, mintha napolajat nyalogatnál.
ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!