Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy 25 év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy 25 év körüli kisportolt, jóképű, vonzó férfiról kiderülne, hogy még szűz és barátnője sem volt soha, ti mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Azt,hogy introvertált és a saját pszichéje nyomorítja meg.
2020. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Semmi rosszat.

Én 24 évesen lányként vagyok szűz és mivel nem mindenkinek egyszerű megnyílni mások előtt, nem egyből arra gondolok, hogy valaki lúzer és azért nem szexelt még. Lehet sokáig egy csalódáson nem tudta túltenni magát, vagy rossz emberek után futott sokáig és ezért nem szexelhetett még.

Csak ilyen lehetőségekbe gondolok bele, és semmi negatívba.

2020. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Arra hogy félénk, önbizalomhiányos, nem tud kezdeményezni, ismerkedni.
2020. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Azt,hogy meleg.
2020. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk valaki világ életében egy lúzer kövér ember volt, de mondjuk megtalálta magát a sportban, és ezért néz ki jól? Én ezen az úton haladok.
2020. szept. 27. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy ez nem véletlen és belső oka van, amin remélem azóta dolgozik az illető. Nem csak a testet kell egészségesen tartani ;)
2020. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Azzal kiegészíteném, hogy lehet régebben nem voltál népszerű a lányoknál az általad említett okok miatt és ez valami sérelmet okozott benned, amiatt még ma sem bízol magadban, és nem vagy sikeres, hiába a jó külső.

A 6-os voltam.

2020. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a kérdésben szereplő szituaciót tapasztalom kontextus nélkül akkor azt gondolom, hogy főnyeremény a csávó.

Ha megtudom hogy kövér volt és most kupálódott ki akkor leesne mi volt a gond, de nem lenne kevésbé vonzó, igazából így voltam az exemmel is és nem ezert mentünk szét.

2020. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!