Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzónak tartjátok az edzőtöke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak tartjátok az edzőtöket vagy bármilyen edzőt a környezetetekből? Milyen sportágról van szó?

Figyelt kérdés
Ma megláttam véletlenül az öltözőben egy szál boxerben, miközben kinyílt az ajtó, de korábban is feltűnt már az alkata, vagy a mellkasát meg-megpillantottam. Mindenkihez szól a kérdésem, mert fura volt a felismerés, kíváncsi vagyok, ki érzett már ilyet és milyen szituációban. Fiatal anyuka vagyok, tőlem még fiatalabb valószínűleg a szóban forgó személy, bár lehet egykorúak vagyunk.

2019. ápr. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Két edzőhöz járok. A TRX edzőm teste tökéletes és kifejezetten jóképű, de nem tartom vonzónak. Nekem ezek az "izompacsirta" pasik nem jönnek be. A lány, akihez tabatára járok viszont még női szemmel nézve is nagyon vonzó, biztos vagyok benne, hogy döglenek utána a pasik.
2019. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én egy pár éve röpizek, és nemrég kaptunk új edzőt. Azt hittük hogy ilyen full öreg, mackónadrágos, ordibálós faszi lesz. Hát nem. Olyan dögös pasit kaptunk, hogy azt hittem ott ájulok le a székről. Most kb annyiból áll az edzés, hogy mint a fogyatékosok őt bámuljuk, a labda meg megy amerre akar. :D
2019. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy magántesire jártam. A tornásznő mindig mezítláb volt, így tetszett a lába, ahhoz képest, hogy már az idősebb korosztályba tartozott.
2019. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen edzésre jársz? Hova? :)
2019. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Küzdősport, a többit nem árulom el.
2019. máj. 14. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én jártam konditerembe, kifejezetten női edzőt választottam. Nem akartam zavarban lenni egy férfi előtt, hogy milyen béna vagyok. De az egész edzőteremben nem volt egy normálisan kinéző pasi edző.

Most úszni tanulok. Hát ott az összes férfi edző szívdöglesztő, eddig termovelúr úszóruhában voltak, de most, hogy bejött a jó idő, ott állnak kisgatyában, nem győzök nézelődni.

Az én edzőm 25 éves, majdnem a fiam lehetne, így csak titokban ámulok rajta, de persze soha nem lenne köztünk semmi. Én sem akarnám, ez már túl nagy korkülönbség, meg van is párom.

2019. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Crossfitre járok már 7 éve ugyanahhoz az edzőhöz, de valahogy sosem vonzódtam hozzá. Bár nem rossz pasi, és előfordult már, hogy együtt buliztunk ahol sokszor ölelgetett meg ilyenek, de ő az edzőm és semmi több.
2023. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!