Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb lányok akiknek régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok akiknek régen nem volt önbizalmuk és ma már van, nektek mi segített?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, engem mindig is a teltebb alkat vonzott, volt több telt, nagyon telt partnerem is. Általában az ilyen alkatú lányok nagyon erősen önbizalom hiányosak, az exemen kívül aki végül képzelt lett, sajnos nem tudtam jelentős javulást elérni, csak minimálisat.


Annak akinek sikerült végül megszeretni így magát, holott korábban nem így volt, ti mit tettetek? Mi sikerült változást hozni?


Tudom, hogy nincs univerzális recept, de a megerősítés és a bizonyítás nem mindig elég sajnos. Érdekel egyedül és partner által elért javulás is. Köszönöm.


2020. szept. 28. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy felnőttem. Nekem a kamaszkorral együtt az általános, arra a korosztályra jellemző önbizalomhiány is eltűnt.
2020. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen saját magának kell dolgoznia.

Először be kell látnia, hogy a jelenlegi állapot nem jó. Meg kell határoznia, hogy miért nem jó. És a válasz nem az, hogy a testsúlya miatt nem jó. Ennél mélyebbre kell ásni. Pl. mert nem becsülik meg a munkahelyén, vagy mert anyukája mindig bántja, amikor találkoznak, vagy mert a húga hamarabb ment férjhez és ezt állandóan ráolvassák vagy mert úgy érzi, hogy nem kitartó (nemcsak a fogyásban, hanem az élet többi területén) stbstb... ha ezeket egyedül nem látja, hanem csak annyit érzékel a felsorolt példákból, hogy azért szomorú, mert duci, akkor lehet érdemes szakembert keresnie, aki segít rávilágítani a dolgokra. Ezekután már megy magától a dolog. Miután megvan a probléma meg kell keresni, hogy hogyan lehet rajta segíteni. Pl. Munkahely váltással, beszélgetéssel a szülőkkel, kevesebb telefonálás a hugival, kevésbé görcsösen akarni párkapcsolatot stb. Amikor pedig rádöbben arra, hogy diétázás, görcsösen akarás, saját maga rombolása nélkül, máshogy is tud a problémáin dolgozni, megoldani azokat. Van aki elfogadja, tiszteli és szereti így is, akkor lassan átáll az agya, és megtanulja az egészséges önbizalmat. De ez sok önmunkát igényel. Sajnos.

2020. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!