Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm hiába próbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hiába próbált kielégíteni fél óráig kézzel nem sikerült neki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Végig állt és kőkemény volt. Bevallom sokat maszturbálok de eddig mindig el tudtam menni többször is (4-5x) de mostanába lecsökkent 1-2re utána már nem annyira áll fel. Mi lehet a gond? Lejjebb kéne csökkentenem a maszturbáládok számát?


Egy kicsit kétségbe vagyok esve és gondolom a barátnőmnek se esik ez annyira jól...


18/f



2020. szept. 29. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, tudod a választ.
2020. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De örülj neki, legalább sokáig bírod. Legfeljebb befejezed magadnak kézzel. Én is rengeteget verem magamnak, és mégis 3 perc alatt ki tud végezni egy lány kézzel is.
2020. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most az a sok maszturbálást konkrétan az együttlét előttre érted ( most mindegy hogy kézi munka, orál, szex ), akkor igen, simán sokat csinálod és fölöslegesen izgulsz.

Mellesleg barátnőd biztos nem boldogan éli meg, ( előre elnézést ) nők gyakran túlgondolják a dolgokat. Mi férfiak simán kicsapjuk 2x-3x mert jól esett, ő meg lehet már egy ideje gondolkodik rajta hogy ő a béna, nem vonzó, nem szereted vele, stb stb.


Ha jót akarsz, akkor legalább együttlét előtt pár órával ne elégítsd ki magad. Ha később majd szexeltek, akkor az egész napot nyugodtan hagyd ki.


Egyrészt, sokkal jobb nővel :) Ha már lehet, élvezd vele.

Másrészt, a kapcsolatotoknak is sokat tud tenni, hogy ha van sikerélménye, önbizalma, később se fog elzárkózni a közös mókától.


Minden más alkalommal nyugodtan maszturbáljon, én is így csinálom :D

2020. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat vered akkor kialakult hogy mi az amitől te elélvezel, és ha nincs meg az ilyesmi érzés akkor nem megy.

Lehet nem találja el azt a ritmust és mozdulatsort amivel ki tudja facsarni a pöcsöd,

és talán már izgulsz is, a parátol nehezebb elélvezni,

2020. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!