Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a feleségem több mint egy évig két négerrel szexelt rendszeresen, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Akkor már ismertük egymást amikor ez történt, csak még nem voltunk egy pár. Németországban járt egyetemre, az utolsó évében megismerkedett két néger pasassal akikkel rendszeresen szexeltek hármasban. Mi akkor jöttünk össze amikor már visszaköltözött Magyarországra. Ez az egész még csak most derült ki, mit csináljak?
2020. okt. 2. 14:24
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
68%

Ha 3 man lettek volna nem zavarna?

Jól tette a csaj élje ki magát

F

2020. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán szeretem a feketéket. Szerintem közelebb állnak a majomhoz mint az emberhez. De persze ez csak egy vélemény...

Minden esetre engem a párod őszinteségének hiánya zavarna. Hiszen elmondhatta volna az ilyet az 5.randin is, nem esküvő után. És akkor eldöntötted volna hogy kell e olyan akinek a többes szex kell/kellett és ráadásul feketékkel hanolyan elítélő lennél esetleg mint én.

Én elválnék, akkorát csalódnék a csajban. Te úgy ee fogsz, helyette évekig magadban tartod a dolgot, amíg meg nem csalod és erkölcsi földnnyel hagy el.

2020. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
36%

Izgalmas lehet veled a szexuális élet...

Nem akartam személyeskedni, de basszus aki egy hármason fennakad, az a vanilia szexen kívűl nem nagyon jó másra...

2020. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
najó, kész, ennyi. válás lesz. amúgy is szinte minden ismerőse egy kurvának nézi emiatt. inkább én sem osztozom semmin ilyen nővel.
2020. okt. 2. 14:37
 15/44 anonim ***** válasza:
60%

Te mekkora egy luzer vagy, anyam. Remelem, csak kamu kerdes.


Szerencses no, megszabadul toled. :DD

2020. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezd meg az duplacsoki hadművelet milyen volt neki
2020. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok abba, a múltban történt szexuális kalandok kitárgyalását, mert féltékeny vagy, és így csak fájdalmat okoz, annak pedig nincs értelme!
2020. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
87%

Néhány kérdés felmerült bennem:

- ha két fehérrel tette volna, nem lenne gond?

- ha egy feketével tette volna, nem lenne gond?

- te visszautasítanál két nőt?

- te visszautasítanál egy színes bőrű nőt?

- te minden előző kalandodról beszámoltál neki az elején?

Ha azt akarod hogy teljes legyen a kép, légy szíves mindre válaszolj őszintén.

2020. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Minden ismerős krvnak nézi _emiatt_ ??? Mégis honnan a szent szarból tud erről Minden Ismerőse?

Ha valaha hármasoztam volna szingli nőként, nem posztoltam volna ki mindenhová, a résztvevőkön kívül csak a későbbi párom tudta volna, ha épp szóba kerül ilyen téma és kíváncsi rá.


Te mondtad el az ismerőseinek, vagy mégis hogy lett ez ilyen "köztudott" abban a közegben?...


Amúgy igen, ha ez számodra feldolgozhatatlan, akkor válj.


Sajnos nem tudom elhinni, higy csak a hármas szexszel van bajod. Akkor le sem írtad volna, hogy mely rasszhoz tartoztak azok az akkori pasik.


Úgyhogy szerintem jó döntést hoztál, a csaj szempontjából is. 👍

2020. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
92%

Sok lesz már a kamukérdésekből, most négerek, az előbb még a barátaid is megvoltak az asszonynak, meg videó is készült, csak elvileg nincs meg.

Ugyanaz a stílus, megismerni a kérdéseket.

2020. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!