Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a feleségem több mint egy évig két négerrel szexelt rendszeresen, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Akkor már ismertük egymást amikor ez történt, csak még nem voltunk egy pár. Németországban járt egyetemre, az utolsó évében megismerkedett két néger pasassal akikkel rendszeresen szexeltek hármasban. Mi akkor jöttünk össze amikor már visszaköltözött Magyarországra. Ez az egész még csak most derült ki, mit csináljak?
2020. okt. 2. 14:24
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyen nőknek nem erőssége a hűség, lefogadom hogy a kefélget mással is melletted.

Rúgd ki a picsába.

Csak a házadat nehogy elszedje :D

2020. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne etesd. nyilvánvalóan egy pattanásos recskagép agyatlansága az egész kamu sztori.
2020. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Sokkal tisztább lenne a kép, ha a #18-as kommentben feltett kérdésekre válaszolnál. Anélkül hiteltelen ez az egész.
2020. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőknek szokott házuk lenni, nem az ilyen pasiknak. 😄

Vszleg nem kefélt mellette mással, sajnos. Nade most újra előtte az élet!

2020. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
74%

Ez miert serti annyira az onerzetedet? Nem szeretitek egymast? Nem jo a felesegeddel a szex? Szerintem erdemes kicsit lehiggadnod es utana atgondolni ezt a kerdest. Oke, ismertetek egymast. De nem voltatok egy par amikor ez tortent. Tudod hany csaj meg no lep felre hazassagban mert egyetem elejen osszejottek a kesobbi ferjukkel es egyszercsak bekattan nekik, h hubameg, nem is eltem meg. Ezzel is jo lenne krni, azokkal is... a feleseged megtette elotted. Ha szerencsed van a szep emlekekkel el lesz melletted amig megoregszetek. Attol nem lesz qrva hogy kiprobalt par dolgot. Maximum ha te elhordtad mindennek a baratok es a csalad elott... ami nagybaromsag volt, mar bocs.


Amugymeg lehet negyven evesen te fogsz bekattanni es lelepsz/osszejarsz egy huszoneves kiscsajjal, amikor mar ott a gyerek. Az miben lesz mas? Ha meg most megkapsz mindent az agyban akkor meg szerintem ne fujd fel ezt a dolgot. Barkivel elofordulhat. Ahogy Sef bacsi mondta, mindennek megvan a maga helye es ideje es az az egyetem. Ezt igy kezeld.

2020. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
71%

Az én értékrendemne nem férne bele, mert a monogám kapcsolat híve vagyok.


Kizárt lenne hogy ilyen nővel együtt maradjak.


Persze ha te félreléptél volna az előző kapcsolatodba, akkor elítélne, mert megbízhatatlan lennél....

2020. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

A helyedben összehoznám két nagyfarkú négerrel. Dp-be vágatnám, én meg a fejét fogva dugnám a torkát.

Viccet félre téve. Vagány csaj a nejed. Becsüld meg, és értékeld, hogy most már csak neked "ribikedik".

2020. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
25%

37

Pont ez a lényeg a dologban, egy ribi nem csak a férjének ribikedik általában.

2020. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
30%
Undorító,nekem a gyomrom kifordulna tőle,azért is,hogy négerrel meg azért is,hogy 2-en tolták...
2020. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Rúzsos_csók90 válasza:
63%

Én is kipróbálnám fekete pasival..

Nem voltatok együtt.. akkor miért zavar?

2020. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!