Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexuális értelemben véve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexuális értelemben véve érintetlen lánynak ti mennyire tanácsolnátok, hogy kezdjen a szájbadugással?

Figyelt kérdés

Indításnak ez meredek lenne? Semmi másnak a gondolata nem izgat ennyire, a szimpla szopásé sem.

Légyszi, ne fussuk most le a szokásos "te tuti pasi vagy" köröket, nem az a célom, hogy incselkedjek itt bárkivel is, sőt, ismerkedős privátokra sem vágyom, csak érdekel, hogy ki szerint lenne rossz döntés, illetve honnan tudhatom, hogy megbánnám-e.



2020. okt. 2. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Mivel engem kifejezettenm ez izgat, nyilván ilyen lányt keresek.

Ha egy lányt ez izgat, akkor ezt kell csinálni, ilyen egyszerű. Ha gondolatban izgatja és féltitek, hogy megbánja, akkor olyan, mintha azt mondanátok, hogy nem elég árett arra, hogy tudja, mi a jó. Ha ez izgatja, mint ahogy téged is 10-es, akkor nyilván osk ilyen témájú videót látott, nyilván tudja, mivel jár és ha ennek ellenére is izgatja és bejönne, akkor igenis izgatja a fuldoklás, öklendezés és ha valaki lenyomná a torkába. Miért kell lebeszélni róla. Ráadásul attól, hogy valaki a szexben milyen, nincs összefüggésben azzal, hogy amúgy kedves-e. Nem kell félteni egy lányt ettől, maganat ismerve ettől még kedves vagyok, de a szexben ezt szeretem, így ott ellátnám a baját. Bizzunk már benne, hogy sok videó nézegetés és ábrándozás alatt kiforrott neki, hogy mit is szeretne. Nem igaz? :)

2020. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!