Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők azok még válogathatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azok még válogathatnak is a partnerek közül még a férfiak azok nem?

Figyelt kérdés

A nőknek sokkal könnyebb partnert szerezni mint a férfiaknak?


Egy férfi ha talál partnert valahol pl ha szóba állnak vele vagy ha a neten talál valami koszos csunya lányt akkor össze rakhatja a két kezét?


Hiszen a férfiaknak rengeteg konkurenciájuk van rengeteg udvarló van és nehéz dolguk van a férfiaknak.


De nőből hiába van százezer akkor is minden nőre rá tapadnak a férfiak mint a piocák?


Ezért akarnák nőként élni mert egy szempillantás alatt tudnák párkapcsolatot szerezni a neten sőt tudnák válogatni is jó pénzes palit szeretnék és akkor már dolgoznom sem kellene.


Nőként sokkal könnyebb az élet mint férfiként?



2020. okt. 3. 10:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

6-os, akkor öltözzél szexisebben szabadidődben.

https://www.youtube.com/watch?v=mgw6y3cH7tA

2020. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én így szoktam öltözni.


[link]

2020. okt. 3. 13:58
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Ott mentél félre, kérdező, hogy te megdugnád a legyet is röptében. Habozás nélkül ágyba bújnál bárkivel, akinek luk van a lába között. Míg a csajok lefekszenek BÁRKIVEL, de nem AKÁRKIVEL!
2020. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Kattoryory ***** válasza:
63%

Mert minden nő fiatal, szép és vonzó és rengeteg férfinak kell.

Mivan a csúnya, idősödő, elvalt, gyerekkel rendelkező, elhízott, visszahúzódó/nem magamutogato nőkkel, te fogyatekkal élő?

2020. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kattoryory ***** válasza:
63%
Csakúgy szólok hogy egy idősödő/idős nő szexuális helyzete (mert a te agyi kapacitásoddal valószínű ezen/szexualitáson kívül másról nem lehet beszélni) rosszabb vagy hasonló mint egy átlagos férfi szexuális helyzete.
2020. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14# még a világ legcsúnyább nője is el kell te idiota


a férfiaknak nem számít a dagadt mangalica nőknek is 100 ezer üzenetet kapnak naponta

2020. okt. 5. 21:39
 17/19 Kattoryory ***** válasza:
66%

Nem sikerült elolvasni a válaszom egészet. Idősödő, idős, gyermekkel rendelkező, elvált, stb nők is vannak. Te akikről beszélsz a 16-25 év körüliek kb.


Másrészt, honnan a rákból tudod te hogy egy elhízott csúnya nőnek hány üzenete van?

Én átlagos és nem kövér lány vagyok és 1-2 hónap tinder használat alatt kb 10 üzenetem volt, nempedig százezer. Az pedig hogy NEKED nem ír vissza valaki, nem jelenti hogy semelyik férfinek nem írnak vissza. Én mindenkinek visszairtam, pedig közel nem voltak extra jó palik (ami a külsőt illeti)


Eleve amikor férfiak a nők könnyebb helyzetéről szólnak, elfelejtik hogy nemcsak tini lányok tartoznak a nők kategóriájába. És az egyetlen könnyebbség (fiatal korban) a SZEXUÁLIS szempontú könnyebb partnertalálás, ami valójában nem könnyebbség mert a nőknek nincs erre igénye tehát fölösleges előny.

2020. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
még az öregasszonyt is megb..szák te idiota attol mert te válogatós b..zi takony vagy attól nem minden férfi az.
2020. okt. 6. 11:46
 19/19 orton ***** válasza:
68%

Ez azért marha egyszerű, pont olyan mint a tápláléklánc. A legéletképesebb bassik. A legpénzesebb, legszebb, legsportosabb, legsikeresebb.


Valamint igen, sokkal nagyobb a választási lehetősége a nőknek mint a férfiaknak. Főleg ha online akarsz keresni, ott még nehezebb.


Férfiként akkor van könnyű dolgod ha híresség vagy. Átlagos férfiként akkor azért előnyösebb dolgod van sokkal, ha sikeres vagy, van vagyonod és jóképű vagy és sportos.

Minden más esetben szenvedned kell, ha csak nem akarsz nyilván csúnyább, elhanyagolt nőket magad mellé, akiknek ugye kevesebb átlagos pasi jut.


Javasolnám az élőben ismerkedést, társaságon keresztül. Szerezz minőségi ismerősöket, barátokat és rajtuk keresztül találhatsz minőségi nőt is. Náluk amúgy is nagyobb az esélye hogy ismeretségi körön keresztül ismerkednek, hisz kisebbb a rizikó, hogy egy elmebeteg férfit fog ki és egy minőségi nő nem fog 100 online randira menni semm lutrira.



De az tuti ha csak otthon fasst verve, munka nélkül, elhízva, rongyos ruhákba, ápolatlanul siránkozol akkor tuti nem lesz semmi. Próbálj a lehető legjobb állapotba kerülni, úgy hogy olyan életviteled legyen, amiben egyedül is boldog vagy. Utána van értelme randizni, hisz be fogsz vonzani olyan nőket, akik hasonló értéket képviselnek mint te, valamint minek akarjon egy nő is az életed része lenni, ha te is utálod az életed?

Ha meg folytatnád az általam felvázolt kevésbé fényes életvitelt, tuti hogy csak ennek megfelelő nőt találsz, vagy semmilyet.

2020. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!