Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen melltartót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen melltartót hordtok a legszívesebben (pántos, pántnélküli, szín)? Számít a választásban, hogy nagyobbnak tűnjön a melletek? Mennyire villantotok dekoltázst? Van pasifogó célotok vele (pl.:buliban)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Írjátok meg a korotokat is!
2020. okt. 4. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyat ami szép formát ad. A szín attól függ hogy milyen ruha van rajtam. Nem számít hogy nagyobbnak tűnjön, a méretével nincs bajom. Nem pakolom ki őket és nincs vele semmi célom. 28
2020. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Pántos, egyszerű, pushup és csipke nélküli. Fekete vagy fehér.

Igen, van vele célom, az a célom hogy kényelmes legyen. Napi kb 15-16 órát vagyok melltartóban, muszáj hogy kényelmes legyen.

Nem 2004 van, manapság a seggével fog pasit az ember.

2020. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pántos, kényelmes, szexi
2020. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pántos. A pánt nélküli nekem csak szenvedés volt, lecsúszott, nem tartott. Pedig nincs is extra nagy vagy épp kis mellem, átlagos méretű.

A kényelmességre törekszem. Olyat nem veszek meg, ami nem az és szorít, bevág stb. A hétköznapokban legyen praktikus is, pl pamut, ne csipke, ami dörzsöli a bőröm hosszútávon vagy vacak műszálas, amibe beleizzadok. Push up kizárt, nem mutogatok olyat, ami nincs. Annyi szivacs legyen csak benne, ami a bimbót eltakarja.

Színekben fehér, fekete, testszínű, sötétkék, halványrózsaszín darabjaim vannak meg egy piros csipkés-bársonyos, de az csak a hálószobába. Hétköznapokra fehéret hordok többnyire, mert a munkahelyemen fehér blúzt kell viselni.

Dekoltázst csak szolidan szeretek “villantani”, de felveszek olyan felsőket is, amiknek kis kivágása sincs. Egy-két nagyon dekoltált nyári ruhám van, azokat ritkán hordom, nem is nagyon érzem jól magam bennük. Pasifogás nem célom, mert egy már itt fekszik mellettem :) (akit biztosan nem a dekóval fogtam meg, mivel csinos ruhában sose látott a kapcsolatunk előtt, a régi munkahelyemen ismerkedtünk meg, ahol mindenféle munkavédelmi gönc volt nulla nőiességgel).

2020. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja 20/L, ez lemaradt, bocsi
2020. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pántosat,már ha van rajtam,szín mindegy.Nem zavar ha többet látnak.Nem vagyok szégyellős. 42N
2021. okt. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!