Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogyan közöltétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan közöltétek a barátotokkal, hogy le akartok feküdni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Nonverbalis kommunikacioval.
2020. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mindig levetkőztetem, kinyalom, ujjazom, aztán egy idő után elmegy, visszaöltözik és kezdi ő. Sokszor nadrágon keresztül dörzsölgetem oda neki, meg egyszer lehúztam a bugyiját és odaraktam neki, igaz nem volt rajtam gumi, de akkor is azt mondta, hogy oda ne...Nem tudom mit csináljak már... múltkor mondtam neki, hogy van nálam gumi ,de az sem vezetett semmi eredményre.
2020. okt. 4. 14:26
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ott nálatok valami nem müködik.
2020. okt. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
Szűz még a lány?
2020. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Williamspear ***** válasza:
43%

Én minden este csak annyit közlök: "Jó éjszakát!"

S lefekszem. 🤣

2020. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
#9 Látom te még az őskorban élsz. Miért ne kezdeményezhetné a nő a szexet?
2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%

16

9 vagyok,

Csak bepipultam mert a 7-es is én vagyok, mert nem értem hogy miért pontozták le olyan sokan azt a választ, mikor csak egy tényt közöltem, mivel az elmúlt hónapokban többször is volt ilyen kérdés, tudom nem kéne ezen fennakadnom, de akkor is frusztáló, mintha embert öltem volna, semmi bántó szándék nem volt abban a válaszban, ahol meg egy szemét módon sértegettem a kérdezőt, érdekes módon fel van pontozva.

Birkaszellem, vagy a sok recskamatyi élvezkedni akar a válaszokra?

2020. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk régóta téma volt hogy mikor legyen az első, de mindketten szüzek voltunk. Volt hogy megbeszéltünk időpontot hogy "ha majd legközelebb nálam alszol...", de olyankor sose jött össze, mert van egy kis önbizalomhiányom, meg érzelmileg is elég labilis tudok lenni, és erre rájött az első alkalom miatti stressz, és instant elment a kedvem az egésztől. Ő meg nagyon lovagiasan tűrte, mondta hogy nem baj, majd máskor, soha egy szóval nem nyavajgott emiatt.

Aztán egyszer nála voltam egy hetet a nyáron, pettingeltünk, és mondtam neki hogy jó, akkor most. Hozz egy gumit a fiókból aztán csináljuk. És igazából ez a spontaneitás kellett, így nem volt stressz és mindkettőnknek jó élmény volt az első.

18/L

2020. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Így: "Álmos vagyok, elmegyek lefekszem."
2020. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!