Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ha barátotok még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha barátotok még szűz lenne és ti is de már le akarnátok feküdni és a barátotoknál 2 fajta koton lenne: Durex Extra safe és ultravékony és azt mondaná hogy: "döntsd el te melyik legyen! " akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
15-16 év alatti lányokra gondolok
2011. jan. 3. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi gumi nélkül csínáljuk már egy éve. De eleinte vékonyat használtunk.

13/L

2011. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

A barátom sosem élvez belém, már tapasztalt, és mindig kiveszi azt mondta h nem kell a gumi. Igaz 2 hónapja nem jött meg a mensim, de szerintem csak felfásztam, mert pont 2 hónapja nem is szexeltünk, mert akkor haraguttam rá.

14L 15F

2011. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok, lányok. Osszátok csak az észt! És gondolkodjatok az első gyerek nevén...
2011. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu az első kettő.
2011. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szívből remélem... :)
2011. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapja nem menstruálsz. Terhes vagy!! Én is ezzel a tudom mikor kell kivenni módszerrel lettem. De hát 13-14 évesen... Ezért mondjuk h nem való nektek a szex. MERT BAROMI OSTOBÁK VAGYTOK!!!
2011. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy 16 év alattiak válaszoljanak??? Ne haragudj, kedves kérdező, de nem tűnik fel a piros betűs szöveg fenn?

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

Az 1. válaszolónak üzenem, hogy 14 éves kor alatt bűncselekmény szexelni, így a barátodat lecsukhatják, ha ez kiderül (szerintem nem lenne túl nehéz az adminisztrátoroknak kiadni az adataidat a rendőrségnek)

A 2.-nak pedig azt üzenném, hogy az a védekezési mód nagyon kockázatos, így nagyon könnyen teherbe eshetsz, mert az előváladékban is vannak spermiumok. Vagy lehet, hogy azt sem tudod, mi a spermium? Mindenesetre tanácsos lenne nőgyógyászhoz menned.

Ne haragudjatok, de ilyen fiatalon senkinek nem való a szex.

Kedves kérdező!

Először Téged is figyelmeztetni szeretnélek, hogy remélhetőleg nem vagy 14 év alatti, mert akkor ugyanúgy bűncselekmény, ha valakivel lefekszel, akkor is, ha akartad. Hány éve vagytok együtt a barátoddal? Mert a Te korodban azért tanácsos 1-2 évet várni, mielőtt lefekszel egy fiúval, hogy testileg- lelkileg érett legyél rá. Hogy válaszoljak a kérdésre is, én az Extra Safe-t mondanám. 20/L

2011. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
15-16 év alatt? Kissé korai.... Amúgy az extra safe jobb szerintem, mert az ultravékony minden, csak nem ultravékony :D Nekem sokkal kellemetlenebb volt, így mindig extra safe-et használtunk, ameddig el nem kezdtem tablettát szedni.
2011. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

az első két választ ugyanaz a személy írta és "kicsit" kamu csak :)

mellesleg a kérdező annyival jobb náluk, hogy gondol a védekezésre.

durex ultravékony nálunk bevált, másikat nem ismerem.

2011. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

A barátom is 13. Akkor lecsuknak mindkettőnket, m megrontottuk egymást?

Am a másodikat nem én írtam, de bekapcsolom a nevet, h látszódjon, csak mégse, m akkor kiderül h...(h???)

2011. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!