Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hajfétises lány van itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajfétises lány van itt?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék, beszélgetnék. 18/F

2020. okt. 4. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nekem írhatsz
2020. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
minden lány az tulajdonképpen
2020. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mit jelent pontosan?
2020. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felizgatja a hajjal kapcsolatos dolgok, Pl vágás, nyírás vagy bármi.
2020. nov. 3. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ne válaszoljatok, mert a kérdezőnek ez egy álkérdése! abból is látszik, hogy lepontozza a hozzászólókat. elég gyökér dolog és undorító. ráadásul éppen hogy értelmes választ kapott, csak el kéne gondolkodnia rajta, csak hát sajnos arra képtelen, és nem is ezért van itt, csak trollkodni. szégyen!!! tessék: pontozd le ezt a szabad vélemény nyilvánítást is, tudom hogy megteszed, mert nem tudsz uralkodni magadon és tele vagy kisebbségi érzéssel! fordulj inkább pszichológushoz, ne minket traktálj a hülyeségeiddel!
2020. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!