Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ebben az esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ebben az esetben lefeküdnétek a párotok vonzó barátjával?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ez a kérdés volt az alap és most az a kérdés, hogy mi lett volna, ha a férjetek is partner ebben, mert tetszik neki az ötlet?

Mehet a dolog kettesben és hármasban is természetesen.

Vagy maradt volna fantázia.


Leginkább azoktól várom a választ, akik tegnap is válaszoltak.


Köszönöm.


ápr. 30. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Parkapcsolatban nem fekudnek le senki massal, ha pedig harmasozni szeretnenk, akkor azt idegennel. Felnek, hogy kesobbiekben sertodes lenne belole.
ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs hogy pasiként írok, de én úgy indítom az összes párkapcsolatomat, hogy elmondom a nőknek, hogy nekem favorit a hármas 2f1n felállásban, bárkit hozhat, nem zavar, de ha neki ez a hármas nem fér bele pár havonta, akkor nem egymást keressük.


Nyilván sokan kiesnek emiatt, de akivel kapcsolatom volt, ott mindig volt, hogy idegent, barátomat, vagy akit ő választott vettünk be.


Nekem ez olyan természetes, mint másnak az alap szex.


Most is párt keresek, nyilván nem egyszerű ezzel a kikötéssel, de már úgy vagyok, hogy ami nekem a best, azt meg akarom élni!

ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kettesben és aztán felejtsük is el gyorsan. Hármasban ő mindent megjegyezne, felhozná, beszélni kellene róla stb. Ha azt mondaná hogy lefeküdhetek xy barátjával (miután tisztáztuk, hogy nem kényszerítem rá, így az én részemről nem megengedett hogy lefeküdjön más nővel), akkor lopva elmennék a férfival egy hotelbe és ha megtörtént a dolog többé nem is beszélnék róla.
ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.


Mennyi az arány?

Egyébként szerintem a legtöbb nő vevő rá, de ezzel indítani elég meredek 😁

Viszont bátor vagy.

ápr. 30. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Házinyúlra nem lövünk.
ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, vevők lennének rá, de kapcsolatban ritkán vállalják, mert biztos azt gondolja a párjuk, hogy mekkora ribik, pedog erről szó nincs...


Arány? 🤔 egy 14 éves kapcsolat, 2 havonta hármas, és volt pár csere is néha.


3 éves kapcsolat havonta hármas.


Szexkapcsolat 1 évig, 2 hetente hármas.

ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!