Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a bizonyos nézés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a bizonyos nézés, amiből sejteni lehet, hogy nem vagyok közömbös egy srác részéről?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mivan?
2020. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen a szemedbe néz, nem kapja el a tekintetét. Esetleg a cicidet nézi vagy a testedet hosszabban. Utóbbi inkább szexuális vonzalom, előbbiben pedig lehet több is. Persze ez nem egzakt, ha bámul látványosan, akkor érdekled valamilyen szempontból.

A kiszemeltem a szemembe néz hosszan és a testemet is alaposan megbámulta, amikor azt hitte nem látom, úgyhogy nekem ez a tapasztalatom.

2020. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Odamegy, és annyit mond:

- Teccő keci, kő kóla?

2020. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt kb. olyan nehéz lenne leírni mint hogy milyen ízű a csokoládé aki még sosem evett... ezt csak megtanulni lehet, de szerencsére az ember eléggé szenzitív az ilyen ingerekre. Ha tetszik neked a srác akkor ne dekódolgatni akarj, hanem mosolyogj rá és vedd elő a csábos nézésed amivel bátorítod hogy "hajrá apám csinálj már valamit".
2020. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dworkyll ***** válasza:
100%
A nézésből azért nem olyan egyértelmű dekódolni a vonzalmat, könnyű "benézni" valamit, ami nincs is ott. Ha érdekel, hogy a srác hogyan szeretne közeledni feléd esetleg, akkor beszélgess vele, és figyeld meg a reakcióit, szép finoman. Ha szimpatikus, akkor bátorítsd, ha meg nem, szereld le. De ezt is finoman, decensen, ne alázd meg, vagy ilyesmi, mert az egyrész nem szép dolog, másrészt rosszul veszi ki magát.
2020. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nézés.
2020. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiszemelt lány szemébe nézek mélyen és hosszan, közben mosolygok rá. Arcát, lábát szoktam nézni. A mellét csak óvatosan, azt nehogy észre vegye.
2020. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!