Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már ilyet, voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Régen mikor 19 éves voltam elmentem párszor prostizni, mert nagyon frusztrált voltam. Előtte, kamaszkoromban próbáltam csajozni de rám se hederítettek. Volt pár randim persze, flörtölgettem de szerintem csak játszottak velem. Aztán a sok sikertelenségből elegem lett és elmentem párszor és kedvem leltem pár tékás lányban. Viszont utána mardosott a bűntudat. Sokszor és nagyon. Viszont most így 4-5 év múltán visszatekintve nem bánom az egészet. Mert bárhogy próbálkoztam "rendes" lánynál nem kellettem, pedig voltam már mindenféle szerepben a flegmában, a jófiúban, a nyomulósban de még egy kalandra sem futotta ebből. Pedig annyi mindent kipróbálnék csak az erre nyitott lányokkal vagy nem találkoztam vagy elkerültek vagy nincs szerencsém. Így hát fizettem érte.


Voltatok már hasonló helyzetben?


24 vagyok lassan életem derekán leszek és még nem találkoztam lánnyal akinek én is kellenék. Pedig elnézem néha a párokat és olyanok jönnek össze, hogy csak nézek, hogy akkor én miért nem?


Szóval nektek mi a véleményetek?


u.I.: Én is örültem volna ha szerelemből történik de ezt eddig nem adta meg nekem az élet.


Szóval mi a véleményetek?


írtok kort és (biológiai)nemet?



2020. okt. 4. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Igen jól tetted!
Nem nem tetted jól!
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mindennek eljön az ideje.
2020. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kurváknak is meg kell élni valamiből. Amúgy ha megvacsoráztatod előtte sem olcsóbb. Ha meg feleségül veszed.. hagyjuk is.
2020. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
,,pedig voltam már mindenféle szerepben a flegmában, a jófiúban, a nyomulósban de még egy kalandra sem futotta ebből" - lehet itt a baj, magadat kéne adnod.
2020. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz tartós bűntudatot akkor egészségedre. Tanács: ne egyből a bugyiba akarj bejutni. A szerelem nem abból indul ki hogy 2 percen belül dugni akarsz egy lánnyal, hanem a szimpátia, vágy vezet el a célig. Kommunikáció, csak lazán, ne görcsölj rá, ne hajtsd ész nélkül.

Ha már úgyis voltál prostinál akkor a következőt tenném. Lazán, kötetlenül ismerkednék, de ha nem jön össze akkor sem omlanék össze hanem olyankor elmennék prostihoz helyrebillenteni a lelki egyensúlyt. Egy pillanatra se add fel a próbálkozásokat, tovább-tovább-tovább előbb-utóbb célba érsz :)

2020. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret 0 miatt van ez.
2020. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pretorius25 ***** válasza:
Társkeresőn, szexpartnerkeresőn próbálkoztál? Amúgy nálam is volt olyan, hogy rágörcsöltem a csajozásra, és nem sikerült semmi. Aztán 1 év után úgy döntöttem, hogy szarok a csajokra, csak a karrierre, pénzre, befektetésekre koncentrálok rá! E miatt, hogy onnantól leszartam a csajozást, még abban az évben lett két kapcsolatom! A második azóta is tart, mert összeházasodtunk! Ennyi!
2020. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!