Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti voltatok már olyan kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan kapcsolatban, amikor kihasználva èreztètek magatokat a vègèn?

Figyelt kérdés
Gondolok itt anyagi-ès szexuális kihasználásra.Szègyen nem szègyen, de èn felnőttkènt lettem szerelmes egy nálam 6 èvvel fiatalabb fèrfibe,akivel durván egy èvig összejártam.Èn szexuálisan nagyon kívántam,ès vonzódtam hozzá,de ahogy telt az idő,nem èreztem kölcsönösnek.Mindig èn kènyeztettem az első perctől kezdve viszonzás nèlkül,ami rám nem volt jellemző korábban.Nem is elègűlt ki sehogy,amit valamelyik kèrdèsnèl említettem,de megtettem mindent az èn rovásomra.Nem volt publikus a viszonyunk,ami addig nem zavart amíg pár hónappal ezelőtt nem kezdett teljesen levegőnek nèzni,ès ha bajban voltam nem állt mellettem.Èn szóvá tettem a dolgot neki,ès miután nem változtatott,èn meg módszeresen hanyagolni kezdtem az önbecsülèsem miatt.Talán van azóta új nője.Úgy látom össze melegedett valakivel.Volt valakinek hasonló tapasztalata?Ti utólag,hogy tudnátok kezelni.Èn próbálok emelt fővel elmenni mellette a munkahelyen,mert egy helyen , de nem egy lègtèrben dolgozunk.
2018. okt. 25. 19:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Utólag úgy èrzem nem èrtèkelte az odaadásomat.
2018. okt. 25. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

A jó tett helyébe jót várj csak a mesében érvényesül.


Szolgalelkűséggel a való életben csak arra jutsz, hogy kitapossák belőled amit lehet aztán eldobnak.


Ezt anyukad nem mondta neked?

2018. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen voltam már ilyen kapcsolatban, ugyan úgy kezeltem ahogy te is. Jól teszed h így állsz hozzá, és nem futsz utána ez biztos zavarja is őt, h úgy csinálsz mintha semmi sem történt volna köztetek. Csak így tovább!
2018. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt ilyen , azt hittem szeret a nő de csak a pénz miatt volt velem.
2018. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Hogyne. Rendszeresen kellett kezeljek egy jó kiállású, ámde b***atlan MILF-et a munkahelyi előrehaladásom érdekében.

Csak akkor volt jó beosztás, meg üzemanyagmegtakarítás, stb, ha amúgy rendesen megcsináltam. A vége felé már eléggé untam a "muszáj-dugást".

Szerencsémre kicsivel az után, hogy lett egy állandó barátnőm, őt valami oknál fogva kirúgták (nem segítettem hozzá), és egy kb. gyerekkori haverom töltötte be a posztját. Vele csak lesöröztük és -biliárdoztuk a jó melót. :)

F/45

2018. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!