Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket izgat a gondolat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat a gondolat hogy a párotok mással is együtt legyen?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok és úgy érzem hogy nagyon jó a kapcsolatunk de mostanába szó esett arról hogy esetleg feldobbánk a szexuális életünket.


Először ő hozta fel hogy mit szólnék ahhoz ha bevennénk egy harmadik személyt, akár lányt is de elmondta hogy ha engem nem zavar akkor ki próbálná mással pl az erotikus masszázst vagy hasonlót .


Valakinek van ilyesmivel tapasztalata?

25/30



2020. okt. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat és tanács. Alaposan beszéljétek át kit mi vonz benne, mit akar átélni ÉS mik a tabuitok. Ne ismerőst válasszatok, hanem idegent. Ha ffi-t akkor csak te kommunikálj vele, a párod sosem.

Keresgélhettek a netről is, de majd rájöttök... egyszerűbb lemenni egy swingerbe. Lementek szétnéztek, esztek-isztok-beszélgettek, ismerkedtek az élménnyel, a milliővel, hazamentek átbeszélitek a látottakat. S legközelebb ha úgy van kedvetek akkor meg is teszitek - kiválasztotok ott egy pasit elmentek az egyik zárhatóba 3-asban. Biztonságos, adott a hely, az idő és 100%-ban kamumentes.

2020. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt részünk benne nem bántuk meg!Igaz annak ellenére azért én is szeretném a páromnak viszonozni,de még nem volt rá lehetőség,alkalom. 41N
2020. okt. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a szeretom volt mással én pedig vrgigneztem videon
2020. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen izgat,szivesen végignézném..
2020. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mentálisan izgat, nem.szexuálisan. Jót akarnék meki, és örülnék ha párom/párjaim nyitottak lennének a poliamóriára.
2020. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!