Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem tölt el rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem tölt el rossz érzéssel a gondolat, hogy ha meghalnátok a párotok találna valaki mást, újraházasodna?

Figyelt kérdés
én személy szerint nem lennék rá képes, hogy valaki mást szeressek, valaki máshoz nyúljak anélkül hogy a halott pàromra gondolnék... nem tudnék igazán szeretni senkit ilyen tragédia után, azért meg nem lennék együtt valakivel, csak, hogy ne legyek egyedül.. olyan rossz erre gondolni, hogy a párom mást szeretne, mást csókolna a halálom után, én meg feledésbe merülnék.. ti mit gondoltok erről, talán önző vagyok.

2020. aug. 2. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tölt el rossz érzéssel, szeretném ha még újra boldog lenne, ha én távozom előbb.

Remélem, hogy jó társat találna.

2020. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eltölt sok rosszal...de, ha meghalnék, halott lennék. Ennyi a lényege, hiába is rágnám magam miatta, míg élek. Inkább élvezem vele az időt!
2020. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha boldog tudna lenni és csak remélném, hogy úgy gondolna rám vissza, hogy velem is boldog volt még éltem.
2020. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Sokan így vannak ezzel.


Ahol nincs házasság , de szakítanak ott is képesek sötét mélységig süllyedni és azt gondolni, soha senki nem fog így szeretni és én sem fogok senkit....


Ó dehogynem...


Szerintem nagyon sok embernek meghalt már az egyik szülője 20-onévesen vagy még kisebb korban...és az élő szülő, anya vagy apa szeretett volna találni valakit.

2020. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem... te is szeretnél mást. Most nem tudod elképzelni, amikor benne lennél más lenne a helyzet.
2020. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék ha találna valakit és boldog lenne
2020. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez az élet rendje, főleg ha mondjuk kisgyerekek is vannak. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy a párja halála után egyedül él-e, anyukám pl. nem akar magának senkit, a nővére meg már jó pár hapsival összejött, mióta meghalt a férje, de ettől egyikük sem lesz jobb vagy rosszabb ember. Azt sem lehet hibáztatni, aki a párja halála után is boldog akar lenni, és ezt a boldogságot egy másik ember oldalán próbálja megtalálni. Van, aki képes nyitni egy haláleset után, van, aki nem, de tudni kell elfogadni a döntését. És szerintem aki igazán szerette a halott párját, akkor sem fogja őt elfelejteni, ha közben már mással él. A nagynéném legutolsó barátja pl. már vagy 15-20 éve vesztette el a feleségét, de amikor elmondta nekem, hogy hogyan ápolta őt az utolsó napjaiban is, akkor elérzékenyült, és tudtam, hogy a szíve mélyén még mindig őt szereti. Ha igazán szerettél valakit, azt sosem fogod elfelejteni.
2020. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy érdekelne, hiszen nem léteznék tovább. :)
2020. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha én már nem vagyok, nem szeretném, hogy élete végéig magányosan éljen. Gyászoljon meg, emlékezzen rám, de ne korlátozza ez az életben.
2020. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

"olyan rossz erre gondolni, hogy a párom mást szeretne, mást csókolna a halálom után"


Nyugi, ez még az életedben is simán előfordulhat! Túléled.

2020. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!