Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti nem undorodtok attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti nem undorodtok attól a gondolattol hogy a lány seggében.. Vagyis nem valami tiszta hely hm?

Figyelt kérdés
Kotton nélkül gondolom.

2020. okt. 4. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem rászorultság kérdése.

Én alapból imádom a szép női popsikat, és ha a csaj szereti az anált,(mert van ilyen) akkor, én viszont szeretem mi én lyukát...

Volt csajomnak el utasította elvből, nem is erőltetettem nyilván a dolgot.

Pont mert nem voltam rászorulva.

De nemet hol mondanék már erre egy nőnek, főként ha neki is van rá igény.

2020. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Én valahogy viszolygok a gondolattól hogy mi van ha véletlen marad valami rajta kivétel után. Nyilván szeretném majd kipróbálni de elsőnek ezt lekell tisztáznom magamban
2020. okt. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Popsit is lehet tisztán tartani.
2020. okt. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem undorodom, de óvszer nélkül tuti nem csinálnám. Amúgy sem ugrálok a témáért.
2020. okt. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Személy szerint én undorítónak tartom. Pont emiatt, nem teszem be oda a farkam ahonnan másnak az ürüléke jön ki. 23F
2020. okt. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%

Figyuzzatok!


Análellenesek! A puncitól miért nem undorodtok? Akkor már az is van olyan visszataszító, mint a fenék.


Hát végül is a popsin jön ki az ürülék, a puncin meg a pisi!


Nem viszolyogtok attól, hogy ott játszadozzatok, ahol a húgy jön ki, ami ugyanúgy végtermék?


😖😖😖

2020. okt. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az másik lyukon jön ki amúgy :D Bár fordítva viszont az ondó az ugyanazon a lyukon megy be. :D
2020. okt. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom undorítónak, mert ált. Az ilyet előtte megbeszéljük, szval van idő felkészülni a nőnek is rá.
2020. okt. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Sex előtt illik tisztálkodni. Ha popsi sexet is akarok, akkor nyilván arra is felkészülök. És akkor nem lehet semmiféle baj sem. A pasik 90 %-a szereti popsiba, de kb a csajok is ugyan így. Csinalni is meg kapni is. 24L
2020. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

Én nem szeretem az anált, magára a szép formás fenékre bukom, hátulról imádom, de a fenekébe nem tenném be! (szerencsére nem is karaja).

Nem vagyok homoszexuális! (jah, nem szítom a vitát, a segglyuk az segglyuk!)

2020. okt. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!