Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megőrülök tőle, és a gondolattól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök tőle, és a gondolattól?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,nevezzük Bélának. Béla egyel felettem jár,amióta ebbe a suliba kerültem(egy éve),azóta egyszerűen odavagyok érte. Külsőre teljesen átlagos,de engem megfogott. A barátaim szerint kicsit se helyes(ízlések és pofonok) és én is átlagos vagyok,talán a hajam ami különleges(szőke és nagyon göndör)és én nagyon adok magamra,és mèg nem nagyon sikerült felhívni magamra a figyelmèt,csak néhàny alkalommal. Mikor először mutatkoztam göndöt hajjal, az álla is leesett,folyton nézett. Előtte egyszer beszélgettünk,nem sokat. Az egyik jó barátomnak a legjobb baràtja,szóval lenne egy közös pont. Istenem,megőríz hogy nem lehetek vele,hogy nem ismerhetem meg rendesen!😔Eléggé zavarba jövök ha a közelemben van. Egyszer beszélgettem a legjobb barátjával és odajött és zavaromban csak annyit tudtam csinálni,hogy megfordultam és a falat keztem el nézni,amin semmi nem volt.(😂) a lényeg hogy bekövettem instagrammon,nem kovetett vissza🙁 Es uristen. Imadom ahogy van. Szerelmes vagyok. Tanácsokat kerek! Hogy is kezdjem el az egeszet vele? Irjak ra? Tudjatok,mondani konnyebb mint csinalni!! Jo otleteket kerek,amivel esetleg "veletlen " beszelgetesbe keverednenk vagy valami

15L ,15F



2017. szept. 10. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
.
2017. szept. 10. 22:13
 2/4 CFB ***** válasza:

Írj rá. Suliban próbálj vele beszélgetni, a társaságát keresni. Mivel nem vagytok egy osztályban, meg tudod kérdezni, milyen napja volt, stb. Bejelölhetnéd Faceen, és akkor tudnátok mindig beszélgetni.

Ne félj ráírni. Például mindenki fél beszélgetni egy Youtubeerrel. Ő is ember. Akárcsak te. Ahogy az a fiú is. Nem fog megenni :) Sőt lehet, hogy te is tetszel neki. És interneten keresztül könnyebb vele beszélgetni. Mert nem kell vele szemben állnod. Egyébként attól se félj. Ha beszélgetsz vele, próbálj meg nem elfordulni. Azt lehet sértésnek venné, hogy nem felé fordulsz. Megértem, hogy olyankor ideges vagy, de ez a másik személynek rosszul eshet. Azért egy próbát megér. Mindkettő :)

2017. szept. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Hat de annyira tavolallunk egymastol,instan se kovetett vissza.. viszont a kozos haver segitene de nemtudja hogy😂Otletet meg?
2017. szept. 11. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
ne ess abba a hibába, hogy az insta meg a facebook alapján ítélsz meg bizonyos dolgokat. az csak egy álvalóság, egy felszínes dolog, ami hazugságokra épül. sok srácnak tényleg kell a kezdő lökés. van az a közös haverotok. beszéld meg vele, hogy talizzatok egyik szünetben hármasban. és ne a falat nézd, hanem legyél kedves, kérdezd meg milyen volt az órája, stb. aztán ha tetszel neki legközelebb úgyis odamegy. ha meg nem, sak nézeget, akkor mosolyogj és integess, és akkor már biztos oda fog :D
2017. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!