Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a külső mint az enyém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a külső mint az enyém mennyire vonzó nektek szexuálisan?

Figyelt kérdés

Részben azért érdekelne mert akár egyedül vagy a férjemmel kipróbálnám magamat szexkamerás oldalon és szeretném tudni hogy a pasik többségének a külsőm mennyire vonzó ilyen helyeken mint pl a chaturbate.com?


Vékony alkat,igényes külső,enyhén szolis bőr,nagy kék szemek,nagy mosolyú,fehér fogak,félhosszú barna haj,egyedi tetkó a jobb vállamtól a lapockámig:)


2020. okt. 5. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

na ebből nem sok derült ki...

legalább képet vagy valamit csatoltál volna, ha szexualitás és chaturbate, akkor legalább egy arc nélküli legalább fürdőruhás kép, mert értelmetlen az egész kérdés

2020. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
az egyedi tetkód miatt én egyből továbbmennék. jelmezbálba talán elmenne.
2020. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de nem vagyunk megszorulva:)Az elkurvulás szóval meg szerintem még ismerkedj:)
2020. okt. 5. 00:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most ettem egy szép nagy,és édes almát.

Ezt most leírtam. Fogod tudni milyen íze volt?

Nem hiszem. Képet linkelj,még ha nem is magadról. De legalább keress a neten egy hozzád hasonlót. Arról már lehet mondani véleményt.

2020. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Mutass képet
2020. okt. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne véleményt mondani!
2020. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban ilyesmin gondolkodsz, ide is posztolhatnál valamiféle képet...
2020. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

aha, kipróbálnám magam szexkamerás oldalon, de úgy kérek véleményt a külsőmről, hogy egy nyüves fotót nem vagyok hajlandó magamról feltölteni

hagyjuk már

2020. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem egy leírás alapján ítélem meg, hogy valaki jól néz-e ki, pedig van képzelőerőm.
2020. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mellről, fenékről nem írtál, és még sorolhatnám, de amúgy meg a te külsőd le írás alapján lehet olyan is, akire egyből hegyes a ceruzám, de lehet olyan is, aki hidegen hagy.

Tehát kép nélkül elég nehéz mondani bármit is.

És ezt most nem azért írtam, hogy rakj ki képet mert nyilván okkal nem tetted, de amit leírtál szinte bármelyik véglet lehetsz.

F/34

2020. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!