Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a külső és belső tulajdon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a külső és belső tulajdonságok,szexuálisan mennyire jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Mennyire vonzó számotokra egy lánynál a nagy kék szemek,nagy mosoly,hosszú nyelv,hosszú fekete haj,vékony alkat?:)

És ezekhez egy nagyon bulizós,nagyszájú,szókimondó,őszinte,szeretnivaló,vagány,bevállalós,szenvedélyes,szexuálisan aktív belső párosul?:)

Van több külföldről ittragadt fiú ismerősöm akik között páran nagyon bejönnek nekem és szeretném tudni hogy nekik is bejönnék e egyáltalán,hátha össze tudnék hozni akár egyikkel valamit;):)


2020. szept. 14. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Felettébb elfogulatlan, objektív vélemény... 😂


Most komolyan, leírsz minden egyéb nélkül 10 pozitív és 2-3 semleges tulajdonságot, mit vársz?


Ezt a "külföldes" részt pedig nem is értem.

2020. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszájú, beképzelt libák (mint amit itt felvázoltál) nekem nem jönnek be, egy éjszakára sem kellene, mindegy hogyan néz ki.
2020. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szóval jobban szereted ha egy lánynak kuss a neve?

Vágom én:D

Azért mert valaki nagyszájú és kiáll magáért miért is beképzelt?Áruld már el:)

2020. szept. 14. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: nem, azt szeretem, ha normális és nem a két véglet egyikén van.

Nagyszájú akkor lesz valaki, ha buta és nem érzi a szavak súlyát, vagy ha beképzelt. Normális önbecsüléssel élő emberek tudják enélkül is érvényesíteni az akaratukat.

Az egész írásodban, hozzászólásodban látszik, hogy beképzelt vagy. Lenéző stílusban írsz.


Ne félj, dugópartit fogsz így is találni, de pár év múlva te leszel az itt GYIK-en, aki panaszkodik, hogy minden pasi ugyanolyan és csak szexet akar tőled...

2020. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan, minek ilyen értelmetlen idiótaságokat itt kérdezni? Honnan a véreres rákos daganatból tudjam, hogy bejössz-e jött-ment haverjaidnak? Ha nem vagy istentelenül ocsmány, akkor probably be fogsz jönni nekik.


Meg most felsorolod itt a nagy kék szemet, meg a "vagány,bevállalós,szenvedélyes,szexuálisan aktív" és hasonló csakis kizárólag pozitív tulajdonságokat, attól még továbbra sem fogjuk tudni kinek hogy jössz be

2020. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mi honnan a túróból tudjuk hogy a külföldi ismerőseid meg akarnak-e dugni? Meg ha neked a külföldi kolbász kell akkor miért minket kérdezel? Menj térdelj eléjük ha ez a vágyad miért érdekeljen minket kivel akarsz dugni.
2020. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell ennyit stresszelni, simán meg fog dönteni mindegyik, akár egyszerre többen is, ha te ebben partner vagy. :D Én is ezt csinálnám...
2020. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hosszu nyelv oriasi elony!!!!!!44444
2020. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél oké.
2020. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján eléggé irritáló egy jelenség lehetsz, de talán dugnálak, ha nem vagy nagyon idegesítő.

Meg még esetleg egy rántottát süttetnék veled reggel, de ennyi, másra tutira nem kellenél.

Nem szeretem a nagypofájú, nyüzsgő, izgő-mozgó, "bulizós" embereket, pláne, ha a saját magukról alkotott képük is ennyire sekélyes, hogy "én bulizós vagyok".

Hát ezzel sokat mondtál, bmeg, ki nem bulizós fiatalon?

2020. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!