Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha csak intimitásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha csak intimitásra vágyom?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de többször aludtam együtt fiúkkal, akik bár bepróbálkoztak de azt visszautasítottam.En ilyenkor csak arra vagyok hogy valaki ölelgessen, simogasson és csokolgasson. Igaz, hogy még nem feküdtem le senkivel, de valamiért nincs hozzá sosem kedvem csak előbb említett dolgokhoz..ez normális vagy valami nem stimmel? 20L

2020. okt. 5. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
miért ne lenne normális
2020. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
bár én pasiként ha ölelek csókolok rendesen felizgulok szóval elég hülye helyzet lenne álló farokkal ott lenni semmi nélkül
2020. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, normálisnak normális, mert minden embernek mások az igényei. VISZONT nem feltétlenül átlagos, és ezek alapján inkább rád másznak a fiúk, mert számukra egyértelmű, hogy ha együtt alvás, akkor már akció is lesz, főleg, mert csókolóztok is, ami azért eléggé izgató egy férfinek. ezektől függetlenül normális, csak szerintem érdemes letisztázni a szándékot, nehogy félreértés legyen. Üdv


24/f

2020. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Normális. Majd később feléled benned a nemi vágy is.
2020. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
#4 mikor? ötvenévesen?
2020. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Naaaagyon is normalis, én pont így érzek férfiként.

S kiprobálnám veled. Írj rám. 😀👍😘😘

2020. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális. Ha valakivel alakul a dolog és megszeret téged, nyílván nem fogja erőltetni a dolgot. Az én első barátom hónapokat várt (bár 15-16 voltam), mert szeretett és nem akarta erőltetni. Szép lassan vezetett rá, petting, simi, csókok stb. Lányként amúgy is több intimitásra vágyunk, szóval megértelek. Ne stresszelj rá, ne engedd, hogy kihasználjanak, állj ki magadért és akkor szexelj, ha biztos vagy benne és tudsz megfelelően védekezni. Hajrá csajszi! :D


22/L

2020. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha majd meglesz a megfelelő személy, akiben megbízol, nem kell feszengned előtte, akkor a szexet is kívánni fogod.
2020. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

8as, alapvetően van igazság abban amit mondasz. Egy férfinak viszont kell bizalom ahhoz, hogy érzelmileg megnyíljon. De ha azt érzi,hogy a nő elzárkózik (ezekbe a dolgokba a testiség is benne van, vastagon), akkor előállt a 32-es csapdája.


Kérdező, mi újság a szexuális vággyal, ami benned van?

2020. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

ezt a felállás hívják szűz kvnak kb


ha 1 pasival állandóan van ilyen az más, de több pasival már elég gáz

2020. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!