Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha csak intimitásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha csak intimitásra vágyom?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de többször aludtam együtt fiúkkal, akik bár bepróbálkoztak de azt visszautasítottam.En ilyenkor csak arra vagyok hogy valaki ölelgessen, simogasson és csokolgasson. Igaz, hogy még nem feküdtem le senkivel, de valamiért nincs hozzá sosem kedvem csak előbb említett dolgokhoz..ez normális vagy valami nem stimmel? 20L

2020. okt. 5. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Gyakorlatilag 20 évesen itt tartani és így viselkedni, igen, eléggé szégyenre méltó dolog.
2020. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Ugye tudod hogy ezt az "örökkévalóságig" nem lehet csinálni? :D Ez mind szép és jó, fasziként én is igénylem az intimitást, de ha csak erre kellenék, az nem biztos hogy jó és elég lenne. Ne érts félre, de hosszútávon ez nem működne.
2020. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tartom, nekem tökéletes lenne egy ilyen partner.
2020. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
"Legrosszabb" esetben aszexuális vagy, az sem lenne a világ vége. De lehet, hogy az a típus vagy, akinek szerelmesnek kell lennie egy konkrét személybe ahhoz, hogy aztán a szexet is elkezdje kívánni (vele), az eddigi srácokba meg hát nem voltál.
2020. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Normális dolog persze. Csak igy nehezen tartasz meg bárkit is. Esetleg próbáld csak tévézésre áthivni, s akkor se legyetek egyedül (vagy mozi), úgy hozzábújhatsz, megkapva amit szeretnél, de nem húzod fel a másikat annyira, hisz nem feltétlen fog tervezni aznapra folytatást. Ha viszont nem megy, kérj szülinapra egy hatalmas plüss macit. Az nem akar majd rád mászni.
2020. okt. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én normálisnak tartom!

F

2020. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!