Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek! Ez nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Ez nagyon nagy gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom lábfétises, és én ebben igyekszem toleráns lenni, és ami azt illeti, nincs is ellenemre a dolog. Viszont nőből vagyok, így aggódom, most éppen a lábam kinézete miatt is.

Ápolom a lábam, hlgy puha legyen rajta a bőr, festem a körmöm, de sajnos van egy amolyan örökölt testi hibám. Mindkét lábfejemen a kisujj melletti lábujj görbe, elég feltűnően. Nagyon félek amiatt, hogy ez a páromat zavarja. Ő ugyan nem tett még rá megjegyzést, de talán azért nem mondta, mert tudja, hogy nem tehetek róla.

A ti szemszögetekből ez mennyire taszító?

Köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 5. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy baj lenne.

Attól még, ha szexy a lábad, az nem változtat rajta, úgyanúgy szexy marad.

Igaz én inkább a női combok megszállottja vagyok.


De ha mutatsz egy képet adok pontosabb választ.

2020. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam már lábfétises pasival, szerintem a görbe lábujj nem feltétlenül probléma, attòl még lehet szép lábad ☺️ És ne felejtsük el, hogy a lábfétises pasik általában nem a standard női lábakra buknak, ami mondjuk egy átlagos férfinek szép (értem ezalatt a 36-os, cuki lábat rövid nőies ujjakkal). Az én pasimnak pl a 40-es, vékony csontos-eres lábam, hosszú lábujjakkal volt a tökéletes :D egyébként ha küldesz képet privátban, szívesen véleményezem ☺️ (Nyugi, tényleg lány vagyok 😅)
2020. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 Szívesen megnézem a te lábad is ha megmutatod.

#1 vagyok 31F

2020. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 nincs rá szükség, én tudom hogy szexi lábaim vannak 😅

#2 voltam

2020. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kár.

Pedig igen szívesen megnéztem volna😋😋

2020. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, szerintem őt sem, beszéld meg, vele, mutasd meg neki.
2020. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látta már párszor az elmúlr 2,5 évben, és kérdeztem is, de szerintem, ha zavarná sem mondaná el, nem akarna megbántani...
2020. okt. 5. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
6#: vagyok: tedd azt, hogy spontán tedd oda elé a tappancsodat, figyeld a reakcióját, hogy elkezd-e vele foglalkozni, vagy sem. Ha igen, akkor nem zavarja, elfogadja a dolgot. Ha kérdezget, hogy "Miért?", stb. akkor lehetséges, hogy zavarja. Tehát, hogy teszteld: van-e benne önkéntes kedv a játékhoz.
2020. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy van :D Máe csak attól is kikészül, ha harisnya van rajtam vagy ha pl. tévézés közben az ölébe rakom... Olyankor egyből elkezdi simogatni, masszírozni, ha pedig intimebb helyzetben vagyok, mást is csinál vele. Ez azt jelenti, hogy elfogadja?
2020. okt. 6. 07:09
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg igen, tetszik neki.

De egyébként meg attól, mert valaki lábfétises, nem ugyan az tetszik mindenkinek. Hiába mutatnál más embereknek akár képet, csak az ő véleményüket kéred ki és nem a párodét. Ezt csak is kizárólag tőle tudhatod meg valamilyen módon.

Lábfétises vagyok, de nem elegendő pusztán egy láb, lábfej. Ahhoz megfelelő alak, kinézet is kell, különben a varázsát veszti és maximum a hányinger kerülget. Képen más, mert ott lényegében fantáziámra van bízva, de hiába nézegetek akár fórumokat és hasonlókat: sok nem tetszik. Engem kimondottan a vékony alak vonz, így alapvetően lábak terén is. Tehát vékony láb, csontosabb lábfejjel, inkább kisebb lábméret, de még a boka is fontos. De ez én vagyok, sokan pont ellenkezőleg, inkább a húsos lábak hozzák izgalomba. Lábujjak szintúgy ilyen, de még a köröm is számít. Nekem pl festett nem tetszik, néhány szín elmegy, számomra az alakja, kinézete mérvadó. Lehet átlag ember számára nem sok különbség van 2 láb között, nem tudom, de számomra van. Egy kis szépséghiba egyébként belefér. Attól mert görbe a lábujjad, nem feltétlen csúnya számára, lehet épp úgy tetszik neki, vagy pont nem számít nála. Most csak tán nem épp a lábadért fog otthagyni, ha nem tetszene neki, rég nem foglalkozna vele.

2020. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!