Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy hátrány ha nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány ha nem tudom lenyelni?

Figyelt kérdés
Első barátomnak nagyon rossz ízű volt és elkap kb a hányinger mikor a számba jön a cucc muszáj kiköpnöm. Utána csak egy sráccal voltam párszor és ő megértő volt ezzel kapcsolatban.

2020. okt. 5. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Készíts oda egy halom papírtörlőt, vagy egy fehér pólót, és szép diszkréten köpd bele. Aki meg nagyon ragaszkodik a lenyeléshez, annak csak csurgasd át a szájába, hadd nyelje le őkelme!
2020. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
7%
Nem, de akkor menne hüvelybe. 🙂 Mellesleg hamar megszeretnéd a spermámat, mert nagyon finom. 32,75 F.
2020. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 StevenUp ***** válasza:
85%

Annó volt egy barátnőm aki maga az orális részt nem szerette.

Tapasztalatból mondom hogy abszolút lehet élni enélkül boldogan egy kapcsolatban.

Az a pasi aki ezt elvárja az meg húzzon a p**ába...


Nő vagy és a te tested felett te rendelkezhetsz egyedül, ezt jegyezd meg

2020. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem esik jól, akkor a szájba élvezés sem kötelező. Csak azt tedd, amit tényleg örömmel tudsz megtenni. Úgyis látni fogja az arcodon, ha valami undort vált ki belőled, s ez a legtöbb pasinak nem jó érzés (kivéve az exednek, ugyebár)
2020. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az, csak tud végig csinálni!

F

2020. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

Mindent meg lehet tanulni!

Én aztán öklendeztem a spermától, és nem kívántam meg soha.

Aztán az egyik szerelmem lassan és türelmesen rávezetett: eleinte nyers tojást ittam (kezdetben szörnyű volt!)...

Mára már el sem tudom képzelni a szexet egy kis spermafürdő nyalifali nélkül!

2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
16-os, lehet, hogy félreértettelek. De az egyik párod úgy próbált rászoktatni a spermára, hogy nyers tojást itatott veled? Tyűűű, az nem semmi, én ezt biztosan be nem vállaltam volna, rászoktatás basszus. Az már régen rossz, ha egy erős ellenérzést így kell leküzdeni.
2020. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes válaszok vannak. :D Életem legelső szopása előtt azt mondta az illető, hogy nem kell lenyelnem, mert biztos nincs valami jó íze. (Az már más kérdés, hogy nem volt rossz ízű és undorító, úgyhogy nem volt akadály lenyelni)
2020. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hátrány.
2020. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!