Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavarna ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha kiderülne a pasiról, hogy volt neki régebben egy roma "barátnője" akit alkalmanként 5000 Ft-ért rendszeresen dugott?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
cigány prosti? a legalja, talán még foga is volt
2020. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem barátnőnek hívják, még csak idézőjelesen sem
2020. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem a nőket nem az zavarná leginkább hogy roma volt a barátnője, hanem hogy olyan szerencsétlen hogy prostihoz kellett járnia...
2020. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy, hogy milyen származású volt? Itt inkább az a lényeg, hogy fizetett neki a szexért. Vagy neked mi az igazi problémád? Hogy volt egy roma barátnője, vagy hogy valakinek fizetett a szexért? Szerintem egyik tényező sem lehet probléma, ha már nem találkozik vele.
2020. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon
2020. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
barátnőnek mióta fizetünk a szexért ? xdxxd
2020. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, undorodom a cigóktól.
2020. okt. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!