Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg egyre több férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyre több férfi vonzódik a kövér nőkhöz? Vagy csak egyre többen merik ezt felvállalni?

Figyelt kérdés

Én hirdetésekből következtetek erre.Egyre több olyat olvasok,hogy egy férfi kifejezetten kövér nőt keres.Lehet,hogy már nem a 40 kilós nő az ideál? Tudom így is sokkal több férfi beszél undorodva a kövérekről,de talán változott valami.Sokan szégyenlik,ha kövér a kedvesük.Sosem értettem miért.Én mindig nyíltan vállaltam vonzalmamat a rendkívül kövér nők iránt.

Kíváncsi vagyok,mi erről a hölgyek véleménye!



2020. okt. 6. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Normális férfi nem vonzódik a kövér nőkhöz. Soha nem a 40 kilós nő volt az ideál, de azért ne legyenek úszógumik könyörgöm.
2020. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerintem attól,hogy valaki a kövér nőket szereti lehet teljesen normális.

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2020. okt. 6. 18:23
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Minden kornak megvolt az ideálja, amit a közösség formált legtöbbször, most azt súlykolja a média, hogy legyél elfogadó magaddal szemben, ami király, mert szörnyű, hogy nők önbecsülését teszi tönkre a közízlés (már ha éppen a csontsovány nő a divat). Persze mindenkinek mások az ízlései, én pl sosem rajongtam a csontsovány nőkért, de egy „kövér" nő sem az esetem. De ugye minden szubjektív, van olyan haverom, akinek az én ízlésem már kövér.


24f

2020. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

neked nem tök mind1? te csak a fétisedet akarod terjeszteni...


nekem mindig is a husis alkat jött be, én felvállaltam, sokan ugrattak emiatt, volt aki durvább volt

sokakat izgat titokban, de soha nem fogja felvállalni

2020. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a fétis hülyeséget! A nagyon kövér nők vonzanak,ennyi!
2020. okt. 6. 18:50
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Egyre több a kövér nő (és férfi), így lassan már nem nagyon lesz választás.
2020. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
#6 Mindíg lesznek normális emberek akik sportolnak, és egészségesen táplálkoznak.
2020. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

#7 Az, hogy valaki kövér, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a nap 24 órájában zabál a tévé előtt.

Tájékozódj a modern kor betegségeiről, mint pl az inzulinrezisztencia, vagy a Hashimoto-Thyreoidits nevű mókák, amik mellett szinte képtelenség fogyni, súlyt tartani, vagy nem hízni.

Gyökér módon rásütöd a kövér emberekre, hogy zabálnak, és lusták, holott fogalmad sincs arról, hogy miken mennek keresztül a súlyuk miatt.

Igen, rengeteg kövér ember van, aki azért túlsúlyos, mert sokat eszik és nem szeret mozogni.

De van az a sokat hangoztatott mondat, hogy “ne ítélj egy könyvet a borító alapján”

Értelmes ember nem ítélkezik mások felett, amíg nem járt a cipőjükben.

2020. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Volt olyan kedvesem,aki fele annyit evett,mint én,s kétszer nagyobb volt nálam. Hormonzavaros volt,több mint 190 kg.
2020. okt. 6. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
A hóhérnak se kellene egy 100 kilós nő se, nem hogy 190...
2020. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!