Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy keressek ilyen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek ilyen szexuális tanulmányt?

Figyelt kérdés

Mint tudjátok, rengeteg kutatás, tanulmány volt már a férfi nemzőszerv méreteiről, és időről-időre keresik, hogy melyik másik testi jellemzővel (vagy testmérettel, testméretekkel) KORRELÁL a pénisz mérete.


Például olyan is van, ami a testmagassággal egyenes arányosságot hozott ki (statisztikailag, ezt hozzáteszem)


Engem ilyesmi érdekelne, csakhogy a nők csiklójának méretével kapcsolatban. Ha véleményed van, írd le bátran, de ne add el, mint tudományos evidenciát/tényt. A tények igazoltak. A fikciók még csak nem is megalapozottak ;-)


Nektek van eddig valami tapasztalat srácok?



2020. okt. 6. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a csikló és a magasság között nincs összefüggés. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy minél nőiesebb egy nő, annál kisebb a csiklója és minél maszkulinabb, annál nagyobb. Nekem pl. kicsi a mellem és nagy a csiklóm. Bár maszkulin nem vagyok, de az az igazán nőies, ha valakinek szépen domborodik a melle, szóval valami összefüggés szerintem van.
2020. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!