Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti elítélitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti elítélitek ha egy lány szexuális szolgáltatásokból finanszírozza az egyetemi tanulmányait?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 03:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Attól függ, kicsit konkrétabban ez mit jelent?
2016. okt. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Azt, hogy vadidegen pasikkal fekszik le , hogy meg legyen neki a tandíjra a pénz.
2016. okt. 12. 03:03
 3/50 anonim ***** válasza:
64%

Nézőpont kérdése.


Nem lopsz meg senkit,mert minden pasi,aki hozzád megy önszántából teszi.


Viszont ha már túl leszel az egészen és pár év múlva visszaemlékszel a mostani önmagadra,hogy miként tettél szert az egyetemi tanulmányaidra,akkor hogyan fogsz magadra tekinteni?


Én leköpném magam,de ez én vagyok.

2016. okt. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Hát ha karrierista az illető és abban a téveszmében él és tervezi leélni az életét, hogy a magas munkahelyi beosztás, a feudális társadalmi ranglétra tetejének elérése és az indokolatlanul nagy mennyiségekben felhalmozott pénz megvédi őt attól, hogy egyszer itt kell hagyjon mindent, akkor nem fogja megbánni azt, amit most csinál, hiszen egyébként is foggal-körömmel törne utat magának, ha szükségét érzi. Ha nem ilyen felfogással él vagy később megváltozik az álláspontja, akkor valószínűleg meg fogja bánni, hogy tárgyként használta a testét. A véleményem ennyiben ki is merül, ítélkezni pedig nyilván nem fogok, hiszen nem tisztem megmondani azt, hogy mi helyes és mi helytelen morálisan - különösen, hogy nem árt ezzel a tevékenységével más embereknek.
2016. okt. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ilyen lány van
2016. okt. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Attol függ... van valami árlistád ? :D
2016. okt. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Én támogatnálak! :)
2016. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó a kérdésben, hanem egy ismerősömről.
2016. okt. 12. 07:43
 9/50 anonim válasza:

Határozottan nem! Soha nem ítélkezem, főleg nem olyanok felett, akiket igazán nem is ismerek! Volt már, h támogattam nehéz anyagi helyzetben lévő egyetemista, főiskolás lányokat, némi ellenszolgáltatásért cserében. Neki is jó volt (ha más nem hát azért, mert anyagilag kicsit rendeződött) és hát nekem is az igényeim valamilyen szinten ki lettek elégítve és lelkileg is jobban éreztem magam kicsit utána. Most éppen nincs senki, akit támogatnék, de nem zárkózom el a lehetőségtől.


F/34

2016. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
39%

'Nem rólam van szó a kérdésben, hanem egy ismerősömről."


Aha.

2016. okt. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!