Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi az izgató egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az izgató egy fiatalabb lányban?

Figyelt kérdés

Mi az ami miatt sok idősebb 30+os férfinek bejönnek a fiatalabb lányok?

És melyik korosztály a "legvonzóbb"? Miért?



2020. okt. 7. 14:11
A kérdező szavazást indított:
15-20
21-26
26+
58 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

gondolom a kora, fiatalsága, talán ártatlansága


igaz én csak 27 vagyok, de inkább 20+-ossal kezdenék, főleg az igényeim miatt

2020. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Jó esetben:

Semmi löttyedtség, hanem feszes, kerek mellek, segg, combok, sima bőr, szép, ránctalan arc, mozgékonyság, lelkesedés.


Azért írom, hogy jó esetben, mert az én fiatal koromban, 80as évek vége, 90es évek eleje, ez még így volt, ilyen volt a fiatalok csajok 80%-a.


Ma már sajnos a fiatalok között is annyi a plöttyedt zsírgolyó dömper nő, hogy az valami borzadály.

Nagyon meglátszik, hogy a mai fiatalok már a számítógép előtt nőttek fel chipsen és mcdonalds kaján.

2020. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Zsírgolyó dömper

kipotyogott a rizs a számból mikor ezt olvastam kaja közben.

2020. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Az, amit taníthatok neki.A potenciál. 33F
2020. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Maga abfiatalságuk, az "ártatlanságuk", szexik, szépek, finom, feszes a bőrük és kellőképp eltökéltek :) 15-től kezdődik a legbejövősebb korosztály. De még nem volt szerencsém összejönni ilyen lánnyal.
2020. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

És egy ilyen fiatallal emiatt előbb összejönnétek, mint egy korotokhoz hasonlóval? Olyan sokat lehet hallani erről, de pl. arról nem, hogy egy 30+ossal úgy lefeküdnék, vagy pontosabban a saját korosztályommal. Pedig hát jó esetben ők jóval tapasztaltabbak, tudják mit akarnak, stb. Őket már nem lehet formálni szexuális téren? Ezért unalmas? Vagy ezt csak én veszem észre, hogy majdnem minden idősebb faszi odavan a fiatal lánykákért?

Teljesen objektívan vizsgálódom, nem védeni akarom az idősebb hölgyeket.

2020. okt. 7. 14:23
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Kb 17-26 a legkirályabb. Feszes, csini, friss, bársonyos. Kedves, őszinte és a szeme is szépe csillog. Tele szeretettel, energiával


30f

2020. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

Én nem értem őket, valószínűleg olyan szellemi/életbeli szinten vannak, hogy idősebb nőknek már nem jönnek be. Én 30 alatt nem nagyon próbálkozok.


35F

2020. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#2 ez tetszett! én is észrevettem amúgy, hogy a mai fiatalok között nagyon sok elhízott, "fonnyadt" van. bár nem tudom milyenek voltak anno a fiatalok, nem tudom mihez hasonlítani, de én is látom ezt.
2020. okt. 7. 14:25
 10/27 anonim ***** válasza:
10%

"És egy ilyen fiatallal emiatt előbb összejönnétek, mint egy korotokhoz hasonlóval? "


Mit értünk az összejövésen? Hogy komoly párkapcsolat?

Nyilvánvalóan nem, kizárt dolog.

Egy magamfajta, már nem fiatal, érett férfinak egy ilyen kiscsaj teljesen komolytalan.

Szexre jó, de semmi másra sem.

Egy párkapcsolat viszont messze nem csak szexből áll.

2020. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!