Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki prostituált függőnek tartja magát? Ha igen, miben nyílvánul ez meg nála?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincs itt olyan
2020. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Van itt olyan
2020. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ott van ilyen.
2020. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ott nincs ilyen.
2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
😅😅😅🤣🤣
2020. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Hol van itt ilyen?
2020. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
"odaát " van olyan
2020. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Én az vagyok sajnos.

54 éves létemre belezúgtam teljesen egy 19 éves prosti lányba. Egyszerűen nem tudok betelni vele, azok a tökéletes cicik, popsi, selymes bőr és fantasztikus az ágyban.

Abban nyilvánul meg a dolog hogy már közel 1 millát elköltöttem rá. Már egy ideje megoszt velem sokmindent az magánéletéről, szoktunk lelkizni. Elárulta, hogy van egy pasija, aki belevitte ebbe a munkába és lelki terrorral tartja benne.


Mindent megtennék, hogy megmenthessem ebből a végtelenül megalázó, kihasznált helyzetből. Eltartanám, mindent megadnák neki amit szeretne ha otthagyná azt a rohadékot és velem lenne. De nem akarja, hogy megmentsem. Azt mondja szerelmes a gyerekbe és nem lenne képes elhagyni, bármit megtesz ezért neki.

Én meg minden nap azon őrlődök, hogy mit lehetne kezdeni ebben a helyzetben, hogy tudnám meggyőzni, hogy engem válasszon. Felőről teljesen ez a helyzet. Legjobb lenne megszakítani vele a kapcsolatot, hogy túllépjek rajta idővel, de ehhez meg túl gyenge vagyok.


Hát kb. ebben nyilvánul meg a dolog számomra.

2020. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy időben, úgy is hogy mindig másmilyen csajt "rendeltem" illetve mint az előttem szóló én is 38 évesen belezúgtam egy 28 éves nőbe. Nálam akkor tellt be a pohár mikor miután megígérte hogy randizung is egyszer utána újra úgy tekintett rám mint egy vendégére és aztán letiltottam mindenhonnan kitöröltem a számát mert én ugyan nem akartam megmenteni de összejönni vele ha abbahagyja. Szurkolok hogy valahogy túl tudj jutni a lányon mert így a pasijával csak kihasználnak.
2020. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi abban a logika, hogy aktív prostival kapcsolatot akartok létesíteni?
2020. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!