Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánynak már megengedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak már megengedett, hogy szexeljen, miért nem mindegy, hogy mennyivel idősebb a partner?

Figyelt kérdés

Miből gondolják sokan, hogy egy 17 éves lánnyal rosszabbul bánik egy 50 éves férfi mint egy 20 éves pl?


Mi ez a kor szerinti diszkrimináció sokaknál?



2020. okt. 7. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki azzal szexel akivel akar... az hogy egy nő számára vonzó egy idősebb férfi azt teljesen megértem és látom is hogy miért van így mint ahogy egy férfi számára is vonzóbb egy fiatal nő. De azért van egy egészséges elfogadott határa ennek szerintem aminél több már gátat is szabna az egésznek. Amíg csak kaland meg fél komoly addig tényleg nincs értelme a korkülönbségen kiakadni... de azért teszem hozzá ha én leszek 50 éves és a 18 éves lányom haza állítana egy 40+os pasival én is kiakadnék.. nyilván nem biztos de mivan ha ő lenne az unokáim apja? nem tudnák az emberek hogy ez a nagyszülője-e vagy az apja pláne ha mellé állok én is a faszinak és adja isten még jobban is tartanám majd magam mint a "vejem".
2020. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

De ez nekem olyan fura, mindenki azzal jön hogy az idősebbek jobban oda figyelnek. Oké el tudom fogadni hogy mindenkinek más a véleménye, csak hát én nem így tapasztaltam. Inkább függ a pasi személyiségétől mint a kortól.

Ha egy saját korabeli aranyos srácot fog ki szerintem nem lesz gond. Ha egy önző, durva hülye gyereket, akkor nyilván nem lesz kellemes. De érdekes hogy mindenki az utóbbit feltételezi és biztos ami biztos alapon egyből egy idősebb pasit tartanának jobb megoldásnak. Csak azzal az a gond hogy egy ilyen élmény egész életében meghatározó lehet, és nem hiszem hogy jót tesz egy lánynak.

2020. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha mind a ketten benne vannak és szeretnék a dolgot, akkor akármennyire is meghatározó, nem hiszem hogy bármi rosszat tenne.
2020. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek spiritualisan halottak. Sokan tudják, hogy a kor nem számít csak a személyiség.
2020. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Viccelsz? Had döntse már el az a lány, hogy kivel szexel! Te is szelektálsz! Te sem dugsz mindenkivel aki szembe jön az utcán! Ez mindenkinek (függetlenül a nemétől!) a saját döntése, a saját magánügye!
2022. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját magán ügye,hogy kivel és mivel csinálja,a 18 éves lány is ha tiltsák akkor még csak azért is megteszi ha nem akarja akkor úgysem csinàlja,sok egyéb szörnyebb dolgok vannak amit csinálnak az emberek és mégsem tesz senki ellene.
2022. nov. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Öreg ember, nem vén ember! Én is ide tartozom a nyögdíjammal. De bizony nagyon is szerelmes lehet az ember egy fiatal punciba. Óvja, elkényeztetett, tenyerén hordja az ő kis galabját. A korkülönbség lényegtelen, ha meg van a szikra kettőjük között.
2022. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Ezt én sem értem, pedig az idősebb férfiak jobban oda figyelnek mint a kis suhancok.

57f

2023. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!