Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire változott a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változott a szex a másik testének változása miatt?

Figyelt kérdés
Mondjuk vékonyan ismertétek meg egymást de aztán meghízott. Ilyenkor mennyire változott meg az együttlétetek az hogy a másikat mennyire és milyen gyakran kívánod stb..
2020. okt. 10. 08:18
 1/6 anonim válasza:
85%
Elég sokat. Az én esetemben pont így volt, ahogy feltetted a kérdést. Az exbarátnőm kb. 45 kiló volt mikor megismertem, 3 év alatt lett 86 kiló. Alacsony volt, nagyon meglátszott rajta és nem állt jól neki. Nálam sajnos így már nem volt olyan kívánatos, mint azelőtt
2020. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit próbáltál tenni?
2020. okt. 10. 09:00
 3/6 anonim válasza:
58%
Igazából úgy semmit nem tettem, próbáltam ösztönözni a fogyásra, ő sem volt megelégedve magával a hízás miatt. Továbbra is lefeküdtünk, csak nekem nem volt meg az ami előtte igen
2020. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. 48 kg voltam amikor megismerkedtünk, 2 évvel később 58 lettem (170centihez). Az exem folyamatosan jelezte, hogy fogynom kéne, és addig nem is ért hozzám, míg nem fogytam. (2 hónapig)
2020. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ajánlom figyelmedbe Schubert Norbi fitness pápa szavait a témában.

Aki kövér az vessen magára és lehetőleg vegyen update termékeket jó pénzért.

Az önmarcangolás jó üzlet. Főleg másnak.

2020. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb 30 kilót fogytam egy éppen aktuális párkapcsolat alatt. Amikor is rájöttem, hogy a pasim full igénytelen, és rosszallóan néz rám, mert már dögös vagyok. Sokkal többet kívántam a szexet is, sokkal mozgékonyabb voltam. Olyannyira változott meg a szex, hogy azzal a pasival szakítottam, és jó ideig csak szexkapcsolataim voltak.
2020. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!