Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változott az ízlésed - az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott az ízlésed - az utóbbi években - a másik nemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok pl., hogy régebben észre sem vetted a szakállas férfikat, de egy ideje ők tetszenek, vagy egy bizonyos testrésznek ez idáig nem tulajdonítottál jelentőséget, mostanában pedig elsők közt nézed meg.


A nincs zsánerem, nem ez alapján keresek párt, tök mindegy csak nő legyen, leadtam az igényeim kommentek feleslegesek a kérdés a szempontjából.



2020. ápr. 13. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mióta elkezdtem edzeni, egyáltalán nem tetszenek a csontos fiúk. Jobban szeretem az izmot és a macisat.
2020. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan változik egész életem során.


De sosem voltam az (szerintem a legtöbb férfi nem is olyan), aki felírja, hogy neki csak X magas, Y hajszínű, Z súlyú nő tetszik, és mindenki más kizárva. A csinos nők vonzanak, legyenek alacsonyak vagy magasak, szőkék vagy barnák (a barátnőim is mindenfélék voltak külsőre).


Így aztán az ízlés változása kevésbé látványos, mint pl annál a csaj haveromnál, aki csak éz kizárólag egyféle pasival járt, és mikor megjelent az ellentétével, akkor mindenki ledöbbent.

2020. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Barna a szemem. Nekem is azt tetszett. Mivel sok világosabb szemű férfinek tetszettem, nyitott lettem a barnán kívül a többire is.
2020. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem
2020. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2020. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Változó. Ahányat látok, annyit szeretek. (F)
2020. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, egyreszt kevesbe vagyok radikalis, mint tini koromban es erre az is rajon pluszban, hogy az evek mulasaval en is valtozom, dolgozom magamon, ez pedig nyilvan alakit az elvarasaimon is.
2020. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Hasonlóan az első válaszolóhoz, amikor elkezdtem edzeni, már nem tetszettek a mackós férfiak, akik korábban igen. Ahogy előrehaladtam az edzéssel és változott a testem, nagyon jó alakom lett már egy év után, azóta a szép, kisportolt testű férfiak a zsánereim. Nem tetszik ha valaki szét van gyúrva, de fontos az esztétikus, vonzó férfitest. Testrésszel kapcsolatban nálam a fenék lett ilyen. Korábban egyáltalán nem érdekelt, kb.utolsó utáninak néztem meg egy férfin. Amióta az enyém szép formás lett, azóta nagyon érdekel a férfiaké is, szeretem ha izmos, kemény.
2020. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Sosem jöttek be a nálam fiatalabbak, de most, hogy elmúltam negyven és több harminc akárhány éves is próbálkozott nálam, lassan kezdek felfigyelni erre a korosztályra. Mondjuk mivel én komolyat keresek, ez necces, de mondjuk úgy, most már nem kizáró tényező, ha pár évvel fiatalabb nálam.

És mostanában tetszik a szakáll is, ha ápolt.

2020. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!