Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most lesz az leső alkalmam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az leső alkalmam 26F és szeretném, hogy jó legyen neki. Mit szerettek az ágyba? Legyen az bármi,egy érintés,tempó stb Hogyan kellene csináljam, hogy jó legyen ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Én azt szeretem, ha pofoznak közben. 23/N
2020. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

#1

Én pofozhatlak?

2020. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon figyeld a reakcióit. Ha látod hogy valamit nem szeret akkor ne erőltesd. Ha valamit élvez akkor jol csinalod. Amúgy jön minden magától.

Ja ... es amit a ponóban láttàl azt gyosan felejsd el.

2020. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd őt.

Figyelj rá.

Első alkalommal ne akard bevetni a komplett Káma szutrát. Csak légy vele gyengéd, figyelmes.

2020. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Figyi nem bántásképp, de a pasik nagy része szűzen nem fog több órás menetet lenyomni. Örülsz ha lesz max 5 perc. Nyilván kivétel lehet de most ugyse fogod annyira lenyűgőzni. De ha tudja a csaj mi a helyzet ugyis megértő lesz
2020. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ennek ösztönből kellene jönnie. Meg nem értem, miért számít az első alkalom, jó legyen, ha kapcsolatban vagytok, akkor úgyis lesz bőven szexben részetek. Kár erre rágörcsölni.
2020. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Hangolódjatok egymásra, a tövbi jön tudat alatt.
2020. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!